Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Bo to Suarez...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejny raz ... bo to Suarez bo to LFC a nie mu...Napewno niebył to bug...

Mimo małego skandalu na koniec głosowania, Urugwajski napastnik Livepoolu został wybrany Zawodnikiem Roku Sky Sports 2011. Głosujący kibice Czerwonych oskarżali organizatorów o manipulowanie rezultatem głosowania.

Sonda ogłoszona przez program Sky Sports „Goals on Sunday” zakończyła się w czwartek o północy, a Luis Suarez wyprzedzał w tym momencie takie gwiazdy ligi jak Van Persie z Arsenalu czy David Silva z Man City.

Z powodu (jak podaje Sky) problemów technicznych głosowanie było otwarte do godziny 7:30, kiedy to skrzydłowy Manchesteru United, Nani, wyprzedził El Pistolero.

Doprowadziło to do wściekłej reakcji kibiców Liverpoolu, oskarżających Sky Sports o udział w polowaniu na czarownice, po tym jak wcześniej w tym tygodniu Luis został ukarany ośmioma meczami zawieszenia i karą finansową za obrażenie na tle rasowym zawodnik a United, Patrice’a Evry.

Dowód jednego z kibiców na nieuczciwość Sky Sports:


Dziś po południu wydawca prograu Goals on Sunday ogłosił:

- Kibice Liverpoolu z radością przyjmą wiadomość, że Luis Suarez był u szczytu głosowania w godzinie, kiedy pierwotnie miało się ono zakończyć. Z powodu błędu pozostało ono otwarte do 7:30, jednak za Zawodnika Roku uznajemy Luisa Suareza, ponieważ o północy to on miał najwięcej głosów. Potwierdzamy jednocześnie, że o godzinie 7:30 wyprzedził go Nani.

LFC.PL
Nic dziwnego.. Liverpool przecież zawsze ma pod górke w porównaniu do Manchesteru ;P
Suarez dostał kare za niby obrażanie Evry, zaś Evra nie dostał za obrażanie Luisa, mimo że sam się do tego przyznał ;x
tylko że im się tym razem nie udało ...(TYM)
Sorry ale będę szczery. To co robisz to już nawet nie jest złośliwość tylko chyba kompleksy. Ciągle tylko słyszę: bo United pomagają, bo mecz ustawiony, bo United sędzia pomaga, bo United to, tamto sramto... Ogarnij się w końcu ! Tak jak mówiłem nie będę tolerował tego typu zachowania, ciągłego czepiania się i bezpodstawnego oskarżania klubu rywala. W święta nie będę dawał ostrzeżeń ale następnym razem nagradzam.
A jak mozna inaczej to nazwać !?... 8 meczy zawieszenie , fałszowanie wyników. itd...
Nie wiem jaki masz tok myślenia, ale wydaje mi się, że dla Ciebie wszystko jest ustawione. Liverpool przegra - ustawiony mecz, United wygra - ustawiony mecz, losowania - ustawione. Zastanów się zanim coś napiszesz. Kara dla Luisa to przesada, ale czy nie było przesadą karanie Rooneya za przeklinanie? Pomyśl...
To widział cały świat .. młodzież i ludzie dla których On jest idolem... więc karę powinien dostać no moze nie 2 mecze ale 1 tygodniówkę ..
Ale te wyniki chcieli ustawić ...
a kara dla luisa bez dowodów.. i dodadków za duża..
Dokładnie rafalqu. Za duża ta kara, 8 meczy i brak dowodów. Tylko Evra coś tam nagadał i zaraz takie kary. MUŁY i tyle! YNWA
Przekierowanie