Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Rozmowy Bundesliga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rozmawiamy na temat Sąsiedniej Ligi Smile

Co sądzicie o przygotowaniu Borussi D. Do fazy grupowej ligi mistrzów? Jak oceniacie wystepy Polaków
Ciekawa liga, szkoda ze takie slabe wyniki osiaga BVB no ale tak to jest jak sie nie wzmacnia składu tylko utrzymujestary skład. Przeciwnicy nie spią.
BVB ostatnio gra wyjatkowo słabo ciekawe kiedy to sie zmieni.
(21-09-2011 16:37)Karinoo1 napisał(a): [ -> ]BVB ostatnio gra wyjatkowo słabo ciekawe kiedy to sie zmieni.

Jak wróci Mario Gotze,który zastąpi Kubę na skrzydle,bo widać że Błaszczu musi odpocząć.
Mam nadzieję, że BVB dziś pokaże na co ich stać i wygra z Mainz bo na nich postawiłem ;D
Także Hannover powinien pokonać Augsburg Smile
Hannover nie powinien mieć problemów,a Borussii nie będę obstawiał bo są w tym sezonie bardzo nie pewni.
No za wygraną BVB bukmacher daje 2zł więc albo zagrają swoją piłkę i zarobie, albo zagrają jak cioty i przesrają mi kupon :c
Piszczek bohater. Podjął ryzykującą decyzję i cóż, ryzyko się przydało! Dobrze, że tam Hummels czy Subotić podskoczył i kompletnie zmylił bramkarza ! : ) brawo BVB !
Jak myślicię, kto wygra Ligę?
Według mnie mistrzem będzie Shalke 04 Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie