Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Komentatorzy sportowi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto według was jest najlepszym, a kto najgorszym komentatorem? Kogo lubicie słuchać, a przy którym wyłączacie głos?
Najlepsi z Canal + i Polsatu najgorsi z Eurosportu i Szpakowski.
Kiedyś Szpaku,teraz Borek i Iwanow.Na Eurosporcie Tomasz Lach dobrze gada Smile
Mati Borek i Romek Kołtoń
Mateusz Borek i na Canal + komentujący Ligę Hiszpańską :}
Borek, Iwanow, Kołtoń, Szpakowski ;P

Na Ogół to oglądam Polsatowe kanały ale Szpaka tez lubie ;P
Mój ulubiony duet to Szpakowski i Szaranowicz, mylą się ale to tylko ludzie, są bardzo sympatyczni i emocjonują się meczem, przekazują coś dla nas, pokazują, że to jest spektakl dla ludzi, nie jest to niemy teatr. Smile. Najgorsi to Borek z Kołtoniem jakoś ich nie lubię.
Dla mnie to wszyscy ok, no może oprócz tych leszczów, których dziś słuchałem w trans. internetowej na stronie activ. Przytoczę fragmenty: (ze słuchu, mógłbym pewno całą kartkę wypisać)

"No tak, proszę zobaczyć - niby każdy kryje, a nie kryje"
"Nie łudźmy się, dwa gole Torresa, ale gdyby tam był Didier Drogba, to też by to strzelił" -taa, od razu mógł Roberta albo Małeckiego przytoczyć;p Bo na pewno tak samo się ustawi, wyskoczy i strzeli celnie w ten sam róg.
Komentatorzy C+ obecnie nie mają sobie równych, natomiast najgorzej wygląda to na SportKlub. Gościu drze japę przy byle sytuacji Big Grin
Dla mnie Borek i Kołtoń nie mają konkurencji.
Przekierowanie