Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Reszta świata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dział poświęcony wszystkim ligą na świecieSmile

[Obrazek: 21ondpk.jpg]
To nie żart! Pele naprawdę planuje wznowić karierę

Rosną szansę na to, aby Pele wznowił karierę na czas Klubowych Mistrzostw Świata. Jeden z najlepszych piłkarzy świata w historii ma 71 lat, ale już rozpoczął indywidualne treningi, przygotowujące go do takiego wysiłku.

Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest prezydent Santosu, Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro. To w jego drużynie miałby występować na turnieju Pele. - Namawiałem już trenera. Wystarczy teraz, że ostatecznie potwierdzi to sam Pele. On już zapowiedział, że chce nosić koszulkę z numer 10 - mówi prezes.
Pele ma trenować z piłkarzami Santosu, a na boisku pojawiać się na ostatnią minutę. Ten chwyt marketingowy może zwiększyć zainteresowanie niedocenianym turniejem Klubowych Mistrzostw Świata, który odbędzie się w grudniu.
Czytałem o tym na onecie i to jest chore..
Dlaczego chore?
To będzie hit. Jakie moje zdziwienie było czytając to chciałbym zobaczyć Pele na boisku.
Ludzie, on ma 71 lat ^^
Zdziwił bym się jakby był trenerem , a piłkarzem to już wogóle ....
Zauważcie, że ma wejść na 1 minutę tylko. Chwyt marketingowy według mnie 10/10. Może napiszmy do Pelego, żeby wszedł z koszulką megaliga.eu Big Grin?
To my na Finał Pucharu Polski wypuśćmy na ostatnią minute w barwach jednej drużyny Zbigniewa Bońka, a w barwach drugiej Grzegorza Latę...
albo może Lato i Tomaszewskie by zagrali Tongue to wtedy strach pomyśleć co by było jakby Grzegorz dostał piłke w polu karnym i był w zasięgu rąk Jana Tongue
(16-10-2011 11:01)BLUEsokol_23 napisał(a): [ -> ]To my na Finał Pucharu Polski wypuśćmy na ostatnią minute w barwach jednej drużyny Zbigniewa Bońka, a w barwach drugiej Grzegorza Latę...
albo może Lato i Tomaszewskie by zagrali Tongue to wtedy strach pomyśleć co by było jakby Grzegorz dostał piłke w polu karnym i był w zasięgu rąk Jana Tongue

No właśnie , zrobić żeby Lato był sam na sam z Tomaszewskim . Co by wtedy działo :cool::exclamation:
Przekierowanie