Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Bartosz Salomon (Obecnie w Brescii a poźniej ... ? )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Coraz więcej pojawia się newsów na temat Bartosza Salomona, często wspomina się o jego zainteresowaniu ze strony AC Milanu... a czasem nawet pada nazwisko samego Guardioli który ponoc podczas pobytu we włoszech zobaczył naszego zawodnika i teraz obserwuje go przez swoich wysłanników...

Co Wy o Tym Sądzicie i Ile widzicie w Tym prawdy...
Nie widziałem jeszcze tego zawodnika , być może dlatego że nie oglądam Włoskiej piłki, jednak fajnie było by go zobaczyć grającego w dobrym zespole, co do zainteresowania Barcelony to pewnie kolejna marna plotka...
W zeszłym sezonie był na wypożyczeniu w U.S. Foggii (Gra we Włoskiej SERIE C)
Plotki, plotki w końcu pismaki muszą mieć ''hot'' wiadomości, żeby ktoś je czytał. Nie sądzę, by te transfery doszły do skutku, tym bardziej nie wierze w to, że na meczach Salomona są skauci z Milanu, Barcelony.
(15-10-2011 18:52)KarolManUtd napisał(a): [ -> ]Plotki, plotki w końcu pismaki muszą mieć ''hot'' wiadomości, żeby ktoś je czytał. Nie sądzę, by te transfery doszły do skutku, tym bardziej nie wierze w to, że na meczach Salomona są skauci z Milanu, Barcelony.

Guardiola na pewno sobie zamyśla polakiem całe noce . Jest to plotka a nawet jeśli prawda to podszkoliłbym bym się bardziej a nie już takie transfery. Niech poczeka 3 - 4 lata .
Czytałem wypowiedzi Guardioli i Allegriego którzy wypowiadali się o Salomonie pozytywnie i wyrażali swoje zainteresowanie, moim zdaniem może coś być na rzeczy ;P Miło byłoby zobaczyć nazwisko Polaka na koszulce Milanu ;P

Nie wiem czy czytaliście także o innym Polaku którym interesował się Milan w tym okienku transferowym(Pod sam jego koniec), a mianowicie chodzi mi o Ivo Pękalskiego który jest zawodnikiem Malmoe gdzie wychował się Ibrahimovic(to on go polecił). Został on nawet wybrany Odkryciem Roku w Szwecji, i nadal ma do wyboru w której reprezentacji chce grać Polskiej czy Szwedzkiej ;P Zobaczymy może już po zimowym okienku transferowym któraś z tych plotek okaże się prawdą ;P
Życzę im jak najlepiej, chciałbym zobaczyć polaka grającego w barwach Dumy Katalonii Smile

Kto wie, może to przyszły następca Busquetsa i Mascherano Tongue
(17-10-2011 21:38)PoLLo napisał(a): [ -> ]chodzi mi o Ivo Pękalskiego który jest zawodnikiem Malmoe gdzie wychował się Ibrahimovic(to on go polecił). Został on nawet wybrany Odkryciem Roku w Szwecji, i nadal ma do wyboru w której reprezentacji chce grać Polskiej czy Szwedzkiej ;P

Może Ivo pójdzie też w ślady Zlatana i podobnie jak on Wybierze Reprezentacje Szwecji bo tak jak Pękalski ma Polskie korzenie to tak Ibrahimovic ma Bośniackie. Zlatan wybrał jednak w którym się urodził i gdzie wykreował się piłkarsko... Sądze że podobnie moze być z Pękalskim, ze będzie on wolał grać dla Kraju któremu to i owo zawdzięcza.
W kraju pizzy i parmezanu o Bartoszu Salamonie ostatnio mówi się dosyć sporo jak jużsami zauważyliście. Brescia której broni barw ma o tym chłopaku jak najlepsze zdanie.

Kiedy zaczęto o nim mówić jako o jednym z najjaśniej grających piłkarzy Serie B postanowiłem obejrzeć dzięki satelicie spotkania Brescii z udziałem Bartka i...jestem mile zaskoczony, bo pochwały pod jego adresem nie były przypadkowe.

Widać, że pobyt w Foggi na wypożyczeniu autentycznie wyszedł mu na dobre. Nabrał chłopak ogłady, jest szybszy, zadziorniejszy. Gdyby nie miał "papierów na niezłą grę" to nikt nie wpuścił by Go na boisko Serie B w wieku 17 lat (debiut w sezonie 2007/2008).

Czy to jest mega talent sięgający szczytów międzynarodowego futbolu? W chwili obecnej jeszcze nie, ale może i dobrze, że nikt mu nie robi "koło pióra" i na siłę nie wciska do kadry Smudy - ten chłopak dojrzewa jak dobre toskańskie wino i za 2-3 lata ogrywając się w Italii uwierzcie, że będzie graczem godnym gry w najlepszych klubach piłkarskich oraz kadry narodowej którą może poprowadzi (już po Euro) trener z jajami, a nie wydmuszka i pajacyk władz PZPN.

Ja wierzę w Salamona.
Ostatnio czytałem artykuł właśnie o Bartku, bardzo żywe zainteresowanie wykazuje Napoli i Genona.
Stron: 1 2
Przekierowanie