Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Wojciech Szczęsny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Imię i Nazwisko : Wojciech Szczęsny
Wzrost : 1.96 ( Metr dziewięćdziesiąt sześć)
Narodowość : Polska
Pozycja : Bramkarz
Lepsza Noga : Prawa
Wartość Rynkowa według serwisu transfmarket.de 5,500000 MLN EURO.
Myślę, że śmiało mogę go uznać, za nadzieję polaków na EURO
Mało informacji, bo posługiwałem się transfmarket.de ;] bo chciałem znać wycenę.
Jestem ciekaw tylko jak podskoczy jego wartość po Euro 2012. Smile
Już się o niego bije Barcelona, ale Wenger go nie puści.
Jednak myślę że Wojtek nie będzie głupi jak co poniektórzy i nie poleci na kasę i grzanie ławy.
Na stronie oficjalnej Barcelony jest głosowanie kogo Barcelona powinna sprowadzić, jako pierwszego. 40 % głosuje na Wojtka Szczęsnego, lecz Wojtek jakby miał opuścić Arsenal, to tylko z zapewnieniem, że w tym drugim klubie będzie występował w podstawowej jedenastce przez cały sezon.
Jeśli Szczęsny poszedłby do Barcelony to było by podobnie jak z Kuszczakiem, gdzieś tam w Pucharze Hiszpanii by może pograł ale w lidze to byłaby rzadkość (tylko przy potrzebie odpoczynku dla Valdesa lub kontuzji) bo Barcelona nie zrezygnuje ze Swojego Wychowanka, tak naprawde sporo ludzi jest zdania że Barcelona postawiła na Valdesa (wychowanka) dlatego ze ich główni rywale, Real ma również wychowanka w postaci Casillasa w bramce. Ja osobiscie uważam podobnie że raczej Valdes to nie jest bramkarz taki rewelacyjny, jest duzo znacznie lepszych od niego. Ale co do Wychowanków to oczywiscie nie mozna zarzucić Barcelonie niczego jesli chodzi o piłkarzy z pola bo ma ona wspaniałą szkółkę i zasłużenie znajdują oni później miejsce w składzie katalończyków (oczywiscie nie wszyscy ale i tak jak co roku sie trafi taki geniusz to zajebiscie), Przykład Fabregasa potwierdza że można z tej szkółki gdzies wyjechać i zaszczepić jak w Arsenalu Fabregas swoją grą zaszczepił troche Barcelony ;P a po jakimś czasie mozna wrócić przecież : P

Barcelona to Klub złożony z Hiszpanów i tam Polak nawet w postaci Szczęsnego by miał pod górke bo nawet grając tak samo dobrze jak Valdes i tak nie zajmie jego miejsca, aby zastąpić w Barcelonie jakiegoś hiszpana to obcokrajowiec musi być przynajmniej półtora raza lepszy niż Hiszpan...

Zobaczmy Sytuacje z DUDKIEM... miał pewne miejsce w Liverpoolu, wielokrotnie ratował drużyne czego największy dowód to pamiętny Finał LM w Istambule... Jednak mimo tego Hiszpański szkoleniowiec wolał postawić na Swojego Rodaka (Reina). A więc Skoro taka sytuacja miała miejsce w Angielskim klubie to w Hiszpańskim klubie tymbardziej Polak nie wygra z Hiszpanem pod wodzą Hiszpańskiego szkoleniowca...
jak wyżej...

Szczęsny będzie głupi jeśli pójdzie do Barcelony . Ma pewne miejsce w 11 i to nie byle jakim klubie . Czego jeszcze trzeba ?!
Mówię, wam. Szczęsny odejdzie dopiero wtedy :

A) Gdy Wenger się zgodzi i drugi klub zapewni mu miejsce w pierwszym składzie
B) Nie będzie grał w 1 jedenastce w Arsenealu
C) Skończy mu się kontrakt i nie będzie miał motywacji do gry w Arsenalu
Stron: 1 2
Przekierowanie