Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Programy/Magazyny Piłkarskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tutaj proponowałbym, abyście sie pochwalili przed nami czy oglądacie jakieś programy sportowe/piłkarskie i co ważniejsze... jakie Wink ewentualnie może czytacie jakieś gazety, to nimi tez mozecie sie pochwalic xD

Ja oglądam:
# CAFE FUTBOL (Niedziela g.11:00 - Polsat Sport)
# PONIEDZIAŁKOWY PROGRAM PIŁKARSKI (Poniedziałek g,20:30 - nSport)
? czasem jeszcze z neta zaciągne nagranie Ligi+ ale raczej rzadko bo zadowalam sie tamtymi programami.

W Cafe Futbol prowadzi Mateusz Borek i zawsze towarzyszą mu Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk plus zazwyczaj maja jeszcze jednego gościa (czasem jest to piłkarz, czasem trener, a czasem jakiś prezes lub inny człek xD)
W Poniedziałkowym Programie Piłkarskim prowadzi Piotr Karpiński.
Jego towarzyszami w dyskusjach są: Michał Pol, Piotr Salak, Wojciech Jagoda, Sergiusz Ryczel, Maciej Terlecki.

Dłużej ogólnie siedze w CafeFutbol a poniedziałkowy program piłkarski to dopiero od tego sezonu ogolądam (niewiem czy wczesniej był ale pewnego razu jakoś przelatując kanały go zobaczyłem xD)
Ja oglądam na Canal + magazyny, które podsumowują cała kolejkę danej ligi

Hiszpańskiej , Polskiej, Angielskiej, Włoskiej i Francuskiej.

Pokazane są skróty wszystkich meczów, statystyki itp.
Ja oglądam Ligę + na C+ i czasami jak trafię akurat skróty spotkań z innych lig Smile
Przekierowanie