Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Problemy z działaniem forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Panowie za dużo piszemy na SB o problemach z forum więc założyłem ten temat. Tutaj zgłaszajcie wszystkie problemy z działaniem forum. Na SB jak napiszemy to przeleci i MareKSG lub Ghost zapewne nie przeczytają tego. Nie zakładamy nowych tematów tylko piszemy o wszystkim tutaj.
Mi przez noc przybyło 150 postów ;D
albo mi sie tylko wydaje
Ja niewiem co się dzieje...
Widziałem posty a za godzinę ich niebyło.. :OO ubyło mi postów..
Hmmm jakby to wytłumaczyć... Wcześniejsza Megaliga (eu) i Megaliga.pl to dwa różne fora. Pierwsze upadło, a wiedząc, że dużo naszych użytkowników pochodzi z ML.eu postanowiliśmy połączyć zawartość tamtego forum i naszego. W ten sposób widzicie również swoje posty z ML.eu oraz tematy. Konta użytkowników również zostały tutaj dodane. Niektórym zwiększyła się liczba postów na skutek połączenia Waszych kont. Przykładowo: zon na ML.eu napisał 150 postów, na ML.pl napisał ich 250. Dzięki połączeniu ma ich 400. Cała operacja została wykonana w nocy i dzisiaj przed południem dlatego niektóre posty napisane w tym czasie mogły zniknąć (za co oczywiście przepraszamy).

Hanson - problemy, które opisałeś zgłosiłem już Ghostowi. Ja niestety takich rzeczy nie ogarniam Big Grin
ok juz się biore za analize problemów.

Co do forum to zrobiłem fuzję baz z megaliga.eu i .pl którą przekazał mi ostatni właściciel.
Dlatego większości z Was przybyło postów Smile

Biore się do pracy dam znać jak naprawie.
naprawione Smile

większości z Was przybyło postów Smile
Kurcze szkoda,że mi nie dodało o ile pamiętam ok.50 postów z megaliga.eu jak tamto forum istniało.
Ale i tak nie mam co narzekać - w wolnej chwili udzielam się na tym super forum.GoodGoodGood
Siemanko - ja też jak tylko mam czas to tutaj śmigam.
Forum dla mnie 1 klasaExclamation!
Hanson na pewno nie odzyskałeś?

[Obrazek: gamn.jpg]
Fajna sprawa z tą fuzją ^^
Stron: 1 2 3
Przekierowanie