Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam na imię Dawid, mam lat szesnaście, mieszkam w pięknym mieście zwanym Szamotuły. Interesuje się przede wszystkim sportem i muzyką. Chodzę do klasy I technikum profil TŻGD. Więcej chyba nie ma co pisać. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Wink
Witamy serdecznie na forum Winko
Nie nie, Tottenhamowi nie kibicuje, ale lubię ten klub. Bardziej po sygnaturce można wywnioskować, że moim idolem jest Rafael van der Vaart i tak właśnie jest. Ogólnie to ukochanymi drużynami są Real Madryt oraz Lech Poznań. Wink
Witaj mistrzu
Witaj Dawidzie Wink
Winko siema siema Confused
Witaj na forum! Smile
Czołem VdV Good
Witajcie jestem Ania i mam 27 lat. Ambitnie dążę do postawionych sobie celów. Interesuje mnie wszytko, co się dzieje wokół mnie. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci. Jestem osobą szczerą i można ze mną porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc.
Uważam, że jestem pogodną 27-latką, która dostrzega w sobie zalety, ale też wady. Staram się nad niektórymi pracować-ale nie zawsze mi wychodzi. Do tego potrzebni są przyjaciele, z którymi spędzam dużo czasu. Uwielbiam sport i dobra zabawę, adrenalina to moja przyjaciółka dlatego jeżdżę wyczynowo na krosach , skacze z bungie i biorę udział w wyścigach samochodowych.
Witajcie wszyscy , jestem Anka i mam 25 lat. Właśnie postanowiłam dołączyć do grona użytkowników tego forum i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Uwielbiam sport zwłaszcza biegi i dobrą muzykę ale to chyba standard u każdego. Dodatkowo mogę dodać ze często chodzę w wycieczki górskie co sprawia mi ogromną radość i powoduje zresetowanie myśli.
Stron: 1 2
Przekierowanie