Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Liga haxball.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co powiedzielibyście na forumową ligę haxball.com? Ustaliłoby się terminarz na całe rozgrywki i gralibyśmy np. co tydzień z innym przeciwnikiem. Tak jak w każdej normalnej lidze piłkarskiej świata Smile Tabela byłaby aktualizowana co tydzień. Jedyne co jest potrzebne to zainteresowani czymś takim tak więc proszę o ewentualne zgłaszanie się. Jeżeli będzie dużo zainteresowanych to utworzymy taką ligę.
Dobry pomysł zapisuję się Bmw00 - Drużyna Real Madryt Big Grin Gospodarz u sb stawia host , gość swój stawia było by ciekawe : )
Mistrz forum w grze haxball pokaże swoje umiejętności Tongue
Chętnie zagram w haxball.com o ile się dowiem o co w niej chodzi i jak w nią grać Big Grin
(17-01-2012 10:43)Vader napisał(a): [ -> ]Chętnie zagram w haxball.com o ile się dowiem o co w niej chodzi i jak w nią grać Big Grin

Gra jest bardzo prosta. Steruje się strzałkami i kopie X lub spacją. Po wejściu na haxball.com można otworzyć swój własny pokój w którym rozgrywamy mecze Smile
No to i ja byłbym chętny. Skoro mamy wybierać klub to LFC zostawie kolegą innym Big Grin

Olympique Lyon
Pisze sie na to.Smile
Jak cos to pisac do mnie na pw na zc Tongue
Zapisywać się Tongue Big Grin
to i ja się zapisze
Niestety chyba pomysł nie wypali... Za mało chętnych Sad
podwieś to
Stron: 1 2
Przekierowanie