Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Cytaty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
w tym wątku piszemy cytaty, wypowiedzi komentatorów, śmieszne teksty i nie tylko..... wszystko to ma dotyczyć piłki nożnej

zacznę cytatem który na pewno każdy z was zna (trochę go zmieniłem ) Big Grin :

“Game after game after game, I realize now what’s most important in my life: Football. Show me something more thrilling than a perfect volley; tell me you’ve never dreamed of the immaculate strike and that passionate moment when an entire nation holds it breath. Tell me that football is not our one common language when the world stops for ninety minutes to be witness to that one thing we all understand.

You could tell me I’m wrong; some may say it’s just a game, but this is about heroes and tribes, loyalties and devotion; our commitment and our passion, it’s our battle and our belief; this is our faith. Now, feel the fever of the crowd, hear the roar of the faithful…this is the beautiful game, this is football.”
Myślałem nad takim tematem ale jakoś się nie zdecydowałem Smile Ale jak już jest to podam swoje cytaty Good

"Nie zamierzam z wami o tym rozmawiać. On jest pier*** dobrym piłkarzem, a wy jesteście pier*** idiotami" - Sir Alex Ferguson w rozmowie z dziennikarzami na temat Verona.

"Myślisz, że kim ty kur*** jesteś. Urządzasz sobie na mój temat spotkania. Byłeś gów*** jako piłkarz i jesteś nim jako trener. Jedynym powodem dla, którego spotykam się z tobą jest to, że jakimś cudem jesteś selekcjonerem reprezentacji mojego kraju, a sam nawet nie jesteś Irlandczykiem. Jesteś Anglikiem piz***" - Roy Keane o ówczesnym selekcjonerze reprezentacji Irlandii - Mickiem McCarthym. Maj 2002.
"To, co dla ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą. " Fred do Gruchy- Chłopaki nie płaczą Smile
@up znana chyba wszystkim polska komedia. Co do cytatów związanych z futbolem:
"Drużyna piłkarska jest jak fortepian. Potrzebujesz ośmiu, żeby go nieśli, i trzech, którzy umieją na tym cholerstwie grać". Bill Shankly
Oscar Wilde‚ pisarz : Rugby to gra barbarzyńców‚ uprawiana przez dżentelmenów. Futbol to gra dżentelmenów uprawiana przez barbarzyńców.
Przekierowanie