Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, jestem tu nowy, mam nadzieję na dobrą współpracę. Forum bardzo fajne zapraszam na swojego bloga.

SPORTS TIPS 13

Pozdrawiam!
Winko witam witam
Witaj na forum! Smile
Mam na imię Nataniel. Jestem wysportowanym 18latkiem. Lubię siedzieć przed kompem ale znam umiar i wolny czas też spędzam na siłowni i w parku biegając. Prowiduje to, że moje samopoczucie jest świetne i a ciało jest super wytrzymałe.
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowicjuszem. Mam na imię Fabian i mam 18 lat. Jestem fanem horrorów ,oglądam je w każdej wolnej chwili, jakoś tak lubię się bać. Nie spędzam swego całego czasu przed filmami , gram również w piłkę nożną, uwielbiam to z racji na to , że mogę się wyżyć.
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Marek i właśnie dołączyłem do Waszej społeczności. Jestem aktywnym 18latkiem, lubiącym sport i dobry rock. Jeszcze się uczę ale już niedługo skończę szkołę i zamieram poświecić się mojej pasji do gier.
Hejka Tu Ewka Wasza nowa koleżanka. Mam 18 lat i jestem tutaj totalnym nowicjuszem. Moi koledzy są członkami tego forum i bardzo sobie to chwalą wiec ja też postanowiłam dołączyć.
Witam wszystkich, jestem nowicjuszem !Chętnie podyskutuje na temat sportu !Gool
Emil tak mam na imię i mam 18 lat. Jestem tutaj totalnie zielony wiec z racji, że jestem dobrze wychowany to chciałem powiedzieć cześć.
Witam wszystkich bardzo gorąco. Mam na imię Kamil i jestem 19lotnim fanem gir komputerowych. W wolnych chwilach siedzę przed kompem , co nie zawsze podoba się innym domownikom. Mam na swoim koncie wiele rekordów w grach wszelakiego rodzaju.
Stron: 1 2
Przekierowanie