Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: 1,752 mld zł za budowę Stadionu Narodowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, jednej z aren piłkarskich mistrzostw Europy, kosztowała do tej pory 1,752 mld złotych - poinformowała minister sportu i turystyki Joanna Mucha podczas środowego posiedzenia sejmowej komisji sportu.

Przypomniała, że trzy pozostałe stadiony - we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku - zostały oddane wcześniej i odbyły się na nich imprezy z udziałem wielu tysięcy osób. Spełniają one wymogi UEFA, określone w wytycznych, tzw. Green Guide.

Środowe posiedzenie sejmowej komisji sportu poświęcone było omówieniu stanu przygotowań do finałowego turnieju piłkarskich ME. Posłowie wnioskowali także o przedstawienie informacji dotyczącej warunków kontraktów menedżerskich kierownictw spółek NCS i PL.2012.


Moje pytanie: Czy ten stadion jest ze złota, brylantów, diamentów czy z czego, że 2 mld kosztuje jego budowa?!
Pomyśl nad opłatą projektu, który kosztował jakąś 1/10 ceny następnie robocizna 3/10, a następnie materiały 6/10. Cena raczej normalna.

Pozdrawiam.
Stadion Narodowy stoi i prezentuje się znakomicie - ale nie zarabia na siebie tak jak powinien. Stąd NCS stwierdził,że warto zbijać kasiorkę na kibicach - by zwiedzić Go 4 osobowa rodzina musi wyłożyć 40 zł. W zasadzie zostaje im tylko wejść na trybuny i zajrzeć do loży VIP na chwilę i to tyle...brak słów,ale podobno ludzi nie brakuje by tylko takie atrakcje obejrzeć...
Przekierowanie