Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Dwa gole Roberta Lewandowskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Robert Lewandowski zdobył swojego piętnastego i szesnastego gola dla BV Borussia 1909 w obecnym sezonie ligowym w wygranym 3-1 (1-0) meczu 23. kolejki Bundesligi z Hannover 96. Przy pierwszej bramce polskiego napastnika asystę zaliczył Łukasz Piszczek, a przy drugim trafieniu dobrze dogrywał Jakub Błaszczykowski. Błaszczykowski asystował też przy ostatnim golu, którego strzelił Ivan Perišić.

26 lutego 2012, 17:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-1 Hannover 96
Robert Lewandowski 27, 54, Ivan Perišić 90 - Didier Konan Ya 60

żółte kartki: Marcel Schmelzer, Sebastian Kehl, İlkay Gündoğan - Mame Biram Diouf, Manuel Schmiedebach, Lars Stindl, Didier Konan Ya.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 80 720.

Lewandowski został zmieniony w 77. minucie przez Lucasa Barriosa, a Błaszczykowski i Piszczek rozegrali pełne 90 minut w barwach klubu z Dortmundu. Poza kadrą meczową gości znalazł się inny Polak - Artur Sobiech.

BV Borussia 1909 zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z czteropunktową przewagą nad drugim FC Bayern München. Natomiast klub Sobiecha jest na siódmej pozycji z 34 punktami na koncie.

Robert Lewandowski jest na trzecim miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Bundesligi ze stratą dwóch bramek do prowadzących Mario Gómeza i Klaasa-Jana Huntelaara.

źródło: 90minut.pl