Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: 1/4 finału LE.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pary 1/4 finału Ligi Europy:

AZ Alkmaar - Valencia FC
Schalke 04 Gelsenkirchen - Athletic Bilbao
Sporting Lizbona - Metalist Charków
Atletico Madryt - Hannover 96

1 mecze już 29 marca.

Sporo sobie obiecuję po meczu Schalke-Bilbao.
Bilbao zagrało 2 bardzo dobre mecze i zasłużenie wygrało z United - to fakt.
Jest jeszcze coś takiego jak zaangażowanie w grę i w meczu z ekipą Schalke na pewno zobaczymy ponownie tę zadziorną ekipę jak w spotkaniu z MU.
To,że ekipie Rojiblancos nie poszło najlepiej w lidze z Valencią - to jeszcze nie powód by ją obrzucać błotem.
Bielsa jako wspaniały trener ekipy z Krainy Basków odmówił nie tak dawno Chelsea, więc jest szansa, że popracuje na San Mames kilka lat, a wtedy staną się trzecią siłą w Hiszpanii.Good
Jak poprawią skuteczność mogą powalczyć naprawdę jak równy z równym w finale Copa Del Rey z Barceloną.

Co do mojej Valencii to ekipa LOS CHES trafiła na ekipę AZ Alkmaar.
To bardzo nieobliczalna i niezwykle czujna ekipa - lekceważenie tego zespołu byłoby totalną GŁUPOTĄ.
Śmieszą mnie opinie fanów, że LOS CHES już zagra w półfinale!
Szkoda słów po prostu.
Muszą zagrać najlepiej jak tylko potrafią z ekipą AZ by ją wyeliminować i nie będzie to NA PEWNO spacerek dla graczy Nietoperzy.
Mam nadzieję, że Athletic Bilbao awansuje i w ogóle, że zdobędzie puchar Ligi Europy. W obu meczach z United pokazali, że stać ich na bardzo dużo. Jeżeli będą grać na maksimum swoich możliwości to żaden przeciwnik nie będzie przeszkodą.
Trzy hiszpańskie drużyny - Valencia CF, Atletico Madryt i Athletic Bilbao - awansowały w czwartek do półfinałów Ligi Europy. Stawkę zespołów w tej fazie rozgrywek uzupełnia Sporting Lizbona - Półwysep Iberyjski rządzi!

LE pokazuje jak piękny i czysty może być futbol gdzie nie rządzi gigantyczna kasa - a zespołom chodzi o zdobycie tego cennego pucharu niż o profity i granty za wygrane mecze jakie ma miejsce w LM.
Z prawdziwą przyjemnością patrzy się na grę półfinalistów LE - zwłaszcza gra LOS LEONES jest wspaniała i zachwyca wszystkich fanów futbolu.

Nie jest dziełem przypadku,że akurat zespołu z Lizbony,Bilbao,Madrytu i Valencji grają dalszej fazie LE.
Futbol w ich wykonaniu to naprawdę wielka przyjemność dla oka i balsam dla znerwicowanej duszy.
Trzy zespoły z Hiszpanii w półfinale może świadczyć tylko o jednym a mianowicie o tym jak silna jest liga Hiszpańska. Półfinały zapowiadają się emocjonująco. Do końca nie będzie wiadomo kto zwycięży.
Przekierowanie