Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: EURO 2012 - Kto zwycięży? Jak daleko zajdzie Polska?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie piszemy nasze odczucia na temat EURO 2012. Kto wygra cały turniej? Czy Polska pokaże na co ją stać? Zapraszam do dyskusji!
Ja stawiam na Hiszpanię, Włochy i Anglię. Nie chciałbym żeby Niemcy wygrali. Polska powinna wyjść z grupy chociaż najcięższym meczem będzie pewnie mecz z Rosją.
Ja zdecydowanie stawiam na Francję i tego typu mam zamiar się trzymać. Na ostatnich turniejach mówiąc krótko kompromitowali się, ale myślę, że teraz będzie znacznie lepiej. Niedawne zwycięstwo z Niemcami pokazuje, że Francja to mocna ekipa i mogą ogarnąć ten turniej. Na Polskę nie liczę w ogóle. Myślę, że nie wyjdą z grupy. Za to jako czarnego konia rozgrywek stawiam Ukrainę. Mocna ekipa wsparta swoją publiką + nie ma co ukrywać pomocą ze strony sędziego Smile Będzie ciekawie Smile
Ja nie lubię wróżenia z fusów - ale nie miałbym nic przeciwko temu by Irlandia której będę kibicować najmocniej wyszła z grupy i powalczyła o coś więcej...
Co do naszych kopaczy to nie będę się wypowiadać - nie chcę się denerwować.
ME zostaną NiemcyPłacz
Przekierowanie