Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Pomoc w reklamie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że bardzo interesuje się piłką nożną oraz reklamowaniem stron. Mogę pomóc w rozkręceniu forum. Oczywiście nie ma nic za darmo jako żebym też z tego coś miał w zamian za reklamę wstawicie na forum mój link z reklamami adtaily. Każdy na tym skorzysta.
Hmm raczej sceptycznie podchodzę do tego typu "układów", a to czy każdy na tym skorzysta to jest kwestia sporna.
Oby nie było tak ( a znam takie przypadki ), że na forum będą latały twoje reklamy, a Ty nasze forum "rozreklamujesz" w dwóch czy trzech miejscach i tyle. Wiadomo że nie będziesz się zbytnio na tym skupiał, bo masz takich for zapewne sporo,
a głównym celem są przecież twoje reklamy.
Nie mówię że tak będzie i w tym przypadku.

A co do "niema nic za darmo", to też się nie zgodzę bo ja np. reklamuję to forum jak tylko mam okazje ( pewnie nie tylko ja )
i grosza za to nie mam.

No ale ja mogę tylko doradzić, decyzja należy do Admina.
Pozdrawiam
Święta racja Hanson, forum ogólnotematyczne o sporcie ma nieco trudniej niż fora które skupiają się na jednej grupie docelowej (jeden zespół czy jedna liga).
Jeśli ktoś w znacznym stopniu przyczyni się do rozreklamowania forum i zwiększenia ruchu to z pewnością może liczyć na umieszczenie własnych linków (strona nie jest zawalona reklamami, nie prowadzimy jej w celach zarobkowych tylko hobbistycznych). Osoba która przyczyniła by się do zwiększenia pozycji forum, była by również miło widziana w ekipie forum Smile
I całe szczęście że tu nie ma reklam bo teraz gdzie człowiek nie wejdzie to ci reklamy oczy mają wywalić.
Widzę że forum ma mały przestój, który wpływa oczywiście nie korzystnie na forum z czasem zacznie upadać aż w końcu zniknie z sieci. Dlatego oferuję jeszcze raz swoją pomoc na forum w zamian za umieszczenie reklam z adtaily.pl nie są to jakieś gigantyczne reklamy a w zamian to forum zacznie znów być takie jak kiedyś. Teraz w przed dzień Euro jest to najlepszy moment na reklamę ale do was należy decyzja, wy ją podejmujecie ja uszanuję każdą odpowiedzi na moją ofertę.
Nie odniosłeś się do naszych postów powyżej, co oznacza że mieliśmy racje i jedyny interes zrobisz na tym tylko Ty.
Dziękuję za Twoją "troskę" o nasze forum, ale nie bardzo wieże że jedna osoba zrobi rewolucję i forum nagle będzie tętniło życiem.

A jeśli chodzi o znikniecie z sieci, to uwierz mi że nie jest to taka prosta sprawa. Znam fora nie odwiedzane od kilku lat a nadal w sieci widnieją.
Hanson rozumiem Twoje przedstawione wyżej zdanie, że jedna osoba nie jest w stanie zrobić rewolucji, dlatego postanowiłem pokazać co potrafię przez najbliższe 3 dni czyli do niedzieli włącznie.
Nie to żebym się czepiał, ale niedziela właśnie dobiega końca a ja nie widzę efektów twojej pracy.
Kolego qwerty12xx temat zamykam. Zwróć się jak Ci tak zależy na reklamie do Ghost lub MareKSG
Przekierowanie