Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Witam was serdecznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego wspaniałego forum. Jestem kibicem Lecha Poznań, Warty Poznań a także reprezentacji Polski. Lubię też kibicować Chelsea, Barcelonie i Realowi.
Witaj na forum. Big Grin
Pewnie zalezy od tego kto wygrywa Smile
Kibicuję Barcelonie.
Dzień dobry wszystkim Jestem Danuta. Mam 18 lat i jestem u Was nowicjuszem. Co do moich zainteresowań to uwielbiam rowerowe wycieczki. Uwielbiam takie wędrowanie leśnymi dróżkami w pojedynkę. Dodaje mi to energii do życia.
Witam z tej strony Gabi. Skoro dołączyłam do Waszego grona to postanowiłam w dwóch słowach się przedstawić. Jestem tegoroczna maturzystką i przyszłą studentką. Mam 19 lat i uwielbiam sport. Wszystkie dziedziny sportu począwszy od pływania, przez bieganie aż do gier zespołowych są moją pasją.
Hej jestem Bartek. Jestem początkujący na tym forum, mam nadzieje na miłe przywitanie. Mam 19 lat, lubię a wręcz uwielbiam grać w wszelakiego rodzaju gry strategiczne i nie tylko. Mam nadzieje, że znajdę tutaj ludzi z którymi będzie można miło spędzić czas. Pozdrawiam.
Dzień dobry wszystkim razem i każdemu z osobna. Jestem wysportowanym facetem lubiącym doborowe towarzystwo. Zapomniałem dodać ,że mam 21 lat i jestem studentem lubiacym swoje studia i życie studeckie. Pozdrawiam.
Henio z tej strony. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów nowych jak I starych. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że mam 18 lat , jeszcze się uczę i lubię w wolnym czasie grac w kosza.
Wiatam wszystkich ! Mam nadzieje że podyskutujemy tu na różne ciekawostki ze świata sportu !
Stron: 1 2
Przekierowanie