Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: UWAGA NA OSZUSTÓW Z ALLEGRO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dawno mnie ty nie było ale chciałbym podzielic sie z Wami moim doświadczeniem w obuwiu piłkarskim bo juz nei raz mialem do czynienie z jakims "bublem" który moze kiedys leżał przy oryginalnej parze obuwia np marki Nike, Adidas. Otóż razem z pewna stroną przygotowalismy pewny spis pod tytulem : LISTA PODRÓBEK ODSŁONA 1. Razem z innymi uzytkownikami gdy mamy jakies wątpliwości badz 100% pewność o tzw "fake" umieszczamy link do takiej aukcji w tym wlasnie spisie. PROŚBA TUTAJ DO ADMINÓW aby nie usuwali mojego postu ponieważ nie chce tutaj reklamowac strony tylko pomóc i przestrzec innych uzytkowników przed podróbkami.

SPIS PODRÓBEK CZ.1

SPIS PODRÓBEK KLIKNIJ TUTAJ!

http://tepy.pl/index.php/artykuly/464-li...slona-nr-1

W tym linku macie spis podróbek ktory aktualizowany jest co 24h.

Mysle ze troche Wam pomogłem. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników i adminów
Też nie jeden raz padłem ofiarą oszustów na allegro. Niedawno kupiłem na allegro korki - sezon 2015 rok. Były na promocji -45% taniej, więc się skusiłem, tym bardziej, że planowałem kupić je po normalnej cenie. A, że trafiła się taka super okazja to się nawet nad niczym nie zastanawiałem, tylko od razu zamówiłem korki do piłki nożnej! Po przyjściu kuriera, rozpakowałem paczkę, na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało tak jak trzeba. Pograłem w nich może z miesiąc czasu i zaczęły odklejać mi się całe podeszwyExclamation! Buty nadawały się do wyrzucenia. Składałem reklamację do sprzedającego, jednak do dzisiaj nic mi nie odpisał...
To jeszcze nic. Ja się nabrałem na mega tanie korki Nike (niby wszystko OK, oryginalne itd. w nowym opakowaniu) tylko że 50% taniej ponieważ wysyłka z AZJI. No to kupiłem pieniążki przelałem (było z 200 przedmiotów kupionych), dlatego się nie wahałem. Przesyłka 45 dni więc czekam i czekam, bo 50 dniach nie ma korków, wchodzę na allegro a konto sprzedającego zablokowane! Piszę do Allegro a oni mówią, że sprawa na policji, ale gościa nie da się zlokalizować. Na szczęście dzięki przyjaznej kupującemu polityce Allegro zwrócili mi całą kwotę, a teraz oni się z nim sądzą. Ale nie polecam, bo bardzo dużo czasu stracone...
Przekierowanie