Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: SUPERPUCHAR HISZPANII REAL VS BARCELONA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam.Już dzisiaj mecz FC Barcelona vs Real Madryt

Pierwszy raz zagrali przeciwko sobie w Klasyku ponad 12 lat temu, dokładnie 26 lutego 2000 roku, kiedy Królewscy wygrali w Madrycie aż 3:0. Mimo wszystko to jednak Xavi wygrał aż trzynaście Klasyków, przy czym Iker jedynie dziewięć. Osiem razy padł remis. Obaj panowie mierzyli się ze sobą 23 razy w Lidze, dwa razy w Lidze Mistrzów, dwa razy w Superpucharze i trzy razy w Pucharze Króla.

Liczę na zwycięstwo Realu Wink

Dodam jeszcze ,że transmisja meczu w TVP Wink
Ja liczę na ładną grę obu zespołów Smile Ale jestem oczywiście za Barcą Podejrzliwy
Licze na dobra gre, bo obie przyzwyczaily nas do pieknej pilki. Licze na wygrana Realu Wink
no i 3:2 Wink
Pierwsza a druga połowa całkiem inna historia Smile. Czekam na rewanż
oj tak, w pierwszej połowie nic się nie działo praktycznie, a druga to magia Big Grin
No to był ładny mecz ten pierwszy w drugiej połowie. Strzelił CR7, a chwilę później już Pedro.