Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: hej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam na imie Damian, 15 lat koncze 4 Wrzesnia(rocznik 97)

Interesuje sie sportami zespolowymi(pilka reczna, siatkowka) a w szczegolnosci kocham pilke nozna.
Witamy nowego użytkownika na forum.Zapraszamy to zakładania nowych tematów ,pisania postów Smile
Witajcie jestem Sylwia . Mam 18 lat I jestem w waszym gronie nowa. Uwielbiam sport zwłaszcza biegi na długie dystanse. Moim hobby jest też chodzenie po górach, razem z przyjaciółmi często robimy sobie takie weekendowe górskie wycieczki.
Tutaj Janek, pozdrawiam wszystkich gorąco. Mam nadzieje, że znajdę na tym forum dużo ciekawych osób z którymi będzie można fajnie pogadać, spędzić czas. Mam 18 lat i bardzo lubię ciekawie spędzać każdą wolną chwile.
Moje imię to Karol. Z racji tego, że jestem nowy no to musze się przedstawić w kilku słowach. No więc tak jestem uczniem warszawskiego liceum, mam 18 lat . Moje hobby to piłka nożna , gram w jednym z lepszych warszawskich klubów dla młodzików. Pozdrawiam.
W kilku zwięzłych słowach o mnie: mam na imię Nikodem, mam 18 lat , jestem uczniem technikum mechanicznego w Warszawie. Uprawiam dużo sportu głównie w dziedzinach lekkoatletycznych. W wolnych chwilach grywam w gierki komputerowe.
Hej wszystkim mam na imię Tomek . Zapisałem się do Waszej społeczności ze zwykłej ciekawości szczerze mówiąc. Tematyka forum bardzo mnie zaintrygowała. Mam nadzieje więcej się tutaj dowiedzieć na ten temat. Pozdrawiam wszystkich.
Mam na imię Oliwka, mam 19 lat i postanowiłam sobie zrobić coś nowego nietypowego. Dlatego właśnie zapisałam się tutaj do Waszego forum. Mam nietypowe zainteresowania, lubię sport i gry komputerowe. Mam nadziej znaleźć tutaj jakąś bratnią duszę do rozmowy.
Mam na imię Remek. Jestem 18latkiem i spędzam wolny czas na grach, głownie komputerowych. Zaczynałem od Cs’a a teraz poszerzam swoje zainteresowania. Możne znajdzie się tutaj ktoś o podobnych zainteresowaniach.
Witam witam wszystkich obecnych na tym forum. Mam na imię Janek i jestem już w Waszym gronie. Mam 19 lat, jeszcze się uczę nie wiem w sumie jak długo bo wolę się uczyć niż pracować ale nie da się tego odwlekać w nieskończoność. Jak na razie spędzam sobie czas przed grami, póki mam na to czas.
Stron: 1 2
Przekierowanie