Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Liga Mistrzów 2012/13 Grupy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Monako rozlosowano grupy Ligi Mistrzów! Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie – Robertem Lewandowskim, Łukaszem Piszczkiem i Jakubem Błaszczykowskim znalazła się w grupie D. Jej rywalami będą Real Madryt, Manchester City i Ajax Amsterdam! Wszystkie te kluby są mistrzami swoich krajów.

Arsenal Londyn, którego bramkarzami są Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański trafił do grupy. Oprócz trzeciej drużyny zeszłego sezonu Premier League w tej grupie zagrają także Schalke 04 Gelsenkirchen, Olympiakos Pireus i mistrz Francji Montpellier.

Obrońca tytułu – Chelsea Londyn trafiła do grupy E z Szachtarem Donieck, Juventusem Turyn i FC Nordsjaelland.

Anderlecht Bruksela z Marcinem Wasilewskim w składzie będzie rywalizował z AC Milan, Zenitem St. Petersburg i Malagą.

Podział grupowy Ligi Mistrzów:

Grupa A: FC Porto, Dynamo Kijów, PSG, Dinamo Zagrzeb

Grupa B: Arsenal Londyn, Schalke 04 Gelsenkirchen, Olympiakos Pireus, Montpellier

Grupa C: AC Milan, Zenit St. Petersburg, Anderlecht Bruksela, Malaga

Grupa D: Real Madryt, Manchester City, Ajax Amsterdam, Borussia Dortmund

Grupa E: Chelsea Londyn, Szachtar Donieck, Juventus Turyn, FC Nordsjaelland

Grupa F: Bayern Monachium, Valencia, Lille OSC, BATE Borysów

Grupa G: FC Barcelona, Benfica Lizbona, Spartak Moskwa, Celtic Glasgow

Grupa H: Manchester United, Sporting Braga, Galatasaray Stambuł, CFR Cluj

Źródło: sport.tvp.pl
Grupa D niszczy wszystko, mam nadzieję, że będzie dobre widowisko Big Grin
No D jest najlepsza chociaż i tak faworytem jak dla mnie jest Real tej grupy, a w reszcie są pewniaki że jak nic się nie stanie to wyjdą z 1 miejsca.
Oglądałem losowanie u kolegi i wszyscy jedno glosnie zgodzilismy sie do tego ze D to grupa śmierci, ale mam nadzieję że wyjdzie Real oraz Borussia Tongue
ja myślę, że na 99% wyjdzie Real. Na drugim miejscu chciałbym widzieć ManC
Real jak na swoje możliwości powinien spokojnie wyjść z grupy ale to różnie bywa.
Ja też kibicuje ManC - chcę żeby mieli pierwsze miejsce, bo bardzo ich lubię Wink Drugie miejsce ma miec Borussia albo Ajax Smile
Ja może i lubię City i Borussię ale jak bym miał wybrać to jednak Borussia.
Liczę, że Chelsea jako pierwsza drużyna w historii obroni tytuł Ligi Mistrzów Smile)
Przekierowanie