Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Faza Grupowa LE 2012/13
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 20090908165004.jpeg]

W piątek w Monako wylosowano składy 12 grup Ligi Europejskiej. W Grupie L pogromca Śląska Wrocław Hannover 96 z Arturem Sobiechem zmierzy się m.in. z Levante z Dariuszem Dudką w składzie.
PSV Eindhoven, którego bramkarzem jest Przemysław Tytoń w piątkowym losowaniu fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europejskiej trafił do grupy F z Napoli, Dnipro Dniepropietrowsk i AIK Sztokholm. Losowanie odbyło się w Monte Carlo.

Z kolei Girondins Bordeaux z Ludovikiem Obraniakiem w składzie zagra w grupie D z FC Brugge, Newcastle United i Maritimo Funchal.

Natomiast hiszpańskie UD Levante, z którym związał się Dariusz Dudka będzie rywalizowało z Twente Enschede, Helsingborgiem IF i Hannoverem 96, którego napastnikiem jest Artur Sobiech. Nie dojdzie jednak do rywalizacji na boisku pomiędzy dwoma reprezentantami Polski, ponieważ Dudka nie został zgłoszony do rozgrywek. Hannover w 4. rundzie kwalifikacji nie dał szans Śląskowi Wrocław.

Norweski Rosenborg Trondheim, który w ostatniej rundzie kwalifikacji LE wyeliminował Legię Warszawa, zagra w grupie K z Bayerem Leverkusen, Metalistem Charków i Rapidem Wiedeń.

Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 20 września.

Losowanie fazy grupowej LE:

Grupa A: Liverpool, Udinese, Young Boys Berno, Anży Machaczkała.

Grupa B: Atletico Madryt, Hapoel Tel Awiw, Viktoria Pilzno, Academica Coimbra.

Grupa C: Olympique Marsylia, Fenerbahce Stambuł, Borussia Moenchengladbach, AEL Limassol.

Grupa D: Girondins Bordeaux, FC Brugge, Newcastle United, Maritimo Funchal.

Grupa E: VfB Stuttgart, FC Kopenhaga, Steaua Bukareszt, FK Molde.

Grupa F: PSV Eindhoven, Napoli, Dnipro Dniepropietrowsk, AIK Sztokholm.

Grupa G: Sporting Lizbona, FC Basel, KRC Genk, Videoton Szekesfehervar.

Grupa H: Inter Mediolan, Rubin Kazań, Partizan Belgrad, Neftczi Baku.

Grupa I: Olympique Lyon, Athletic Bilbao, Sparta Praga, Hapoel Kiryat.

Grupa J: Tottenham Hotspur, Panathinaikos Ateny, Lazio, NK Maribor.

Grupa K: Bayer Leverkusen, Metalist Charków, Rosenborg Trondheim, Rapid Wiedeń.

Grupa L: Twente Enschede, Hannover 96, UD Levante, Helsingborg IF.
Ja jako fan Spurs i Napoli jestem ZACHWYCONY rywalami z jakimi zagrają moje zespoły w fazie grupowej LE.

20 września wybieram się Londynu na mecz Kogutów z ekipą Lazio i 25 października ze znajomymi jedziemy do Słowenii by w Mariborze zobaczyć w akcji na pięknym stadionie "Ljudski vrt" w akcji Koguty i miejscowy NK Maribor który w tej grupie wcale nie stoi na straconej pozycji Good

Co do Napoli to załatwiłem już sobie wolne na 4 października by odwiedzić kumpla i jego żonę w Eindhoven i przy okazji na żywo obejrzeć w sektorze gości rywalizację miejscowego PSV z ekipą Azzurrich.

Spurs jak i Napoli mają naprawdę realne szanse na wyjście ze swoich grup o ile same tego zechcą Good
Ciekawy wczorajszy mecz obejrzeli fani Spurs i Lazio. Naprawdę mimo bezbramkowego remisu było co oglądać
Troszkę szkoda,że Tottenhamowi po części, wygraną w spotkaniu przeciwko rzymskiemu Lazio odebrał sędzia, który nie uznał dwóch prawidłowo zdobyty przez gospodarzy bramek.
Ktoś zaraz powie,że się czepiam,ale nawet podobne zdanie usłyszeć można było i przeczytać na stronie fanów angielskiej piłki kibiców którzy nie są fanami Kogutów.
W sumie ten bezbramkowy remis to niezły wynik - oba zespoły pokazały,że są zespołami które potrafią grać w piłkę.
Fani na WHL się nie nudzili.

Cieszy mnie też wygrana Napoli nad AIK i to w tak wysokim stopniu.
Wygrana ani przez moment nie podlegała dyskusji nawet grając w 10 po czerwonej kartce dla Hamsika. Azzurri pokazali,że są naprawdę silną ekipą nie tylko na Serie A,ale też na rozgrywki w LE.
Przekierowanie