Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Grzegorz Proksa - Gienadij Gołowkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: proksa_golowkin_f_rp.jpg]

Grzegorz Proksa - Gienadij Gołowkin

W Veronie Grzegorz Proksa (28-2, 21 KO) stanął do walki o tytuł mistrza świata wagi średniej federacji WBA z Gienadijem Gołowkinem (24-0, 21 KO). "Super G" niestety już w 1 rundzie był liczony.Dzięki walecznemu sercu Grzegorz wytrwał z najlepiej boksującym człowiekiem na ziemi w wadze średniej do 5 rundy gdy po kolejnym upadnięciu na deski sędzia przerwał pojedynek.

GOŁOWKIN :

Po pierwszej rundzie poczułem, że jestem od niego lepszy - powiedział czempion WBA i IBO wagi średniej. - Marzyłem o walkach na HBO i w Ameryce, spełniło się moje marzenie. Nieważne, kto będzie następny, ja jestem gotów, mogę walczyć z każdym.

PROKSA :

Ten facet bije jak młotkiem. Starałem się, ale nie wychodziło. Szacunek dla niego, było zaszczytem spotkać się z nim w ringu - podsumował swój występ "Super G". - Przegrywałem rundy, ale walczyłem dalej. Wydawało mi się, że jestem odporny na jego uderzenia, ale w końcu mnie dopadł. Jest wielki.

- Teraz trochę odpocznę i zapierdzielam dalej. Nie bez powodu wszyscy unikają walki z Gołowkinem. Przegrałem dziś nie tylko z najlepszym zawodnikiem wagi średniej, lecz według mnie być może najlepszym w rankingu Pound for Pound - dodał Proksa.


WALKA :
Nie miał swojego dnia myślę ,że wkrótce znowu go zobaczymy w walce o mistrzostwo.
Przekierowanie