Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Alonso zakończy karierę w Ferrari
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Alonso zakończy karierę w Ferrari

Obecny lider mistrzostw powiedział też, że jest otwarty na ściganie się w Ferrari także, gdy jego obecny kontrakt zakończy się, czyli po 2016 roku.

"Kończę swój kontrakt przed sezonem 2017, a w chwili obecnej uważam, że jest za wcześnie, by być pewnym jakie wtedy będą moje odczucia i motywacja. Jeśli ciągle będę umotywowany i głodny wyścigów, z przyjemnością będę kontynuował karierę, a jeśli tak będzie to tylko z Ferrari."

"Jeśli w tym momencie poczuję, że przyszedł czas na koniec i inne życie, będzie to decyzja, jaką wtedy podejmę. Ścigam się od tak wielu lat, to bardzo wymagające życie i sport, ale wiem, że pewnego dnia przyjdzie moment by powiedzieć stop. Zobaczymy kiedy przyjdzie taki dzień."

"Mam bardzo dobre relacje z Grosjenaem, byliśmy partnerami w Renault i po wypadku wysłał mi sms. Nie przekalkulował dystansu i problemów, nałożyło się wiele czynników i chciał przeprosić za wypadek. Odpowiedziałem 'nie ma problemu.' Zobaczymy się znów w Singapurze, było w porządku."

"Mój silnik jest w porządku, nie ma problemów czy uszkodzeń, więc mamy kolejny świeży silnik w porównaniu do głównych rywali. To nie jest duży zysk w osiągach, ale to zawsze miłe."
Mój ulubiony kierowca i ulubiona ekipa Smile Cieszę się, że właśnie w Ferrari zakończy karierę
A to Ci niespodzianka Mur
Czas powoli widać mija - dla Alonso teraz,ale pewnie za 2,3 lata wróći do ścigania w F1 co zrobili przecież Raikkonen i Schumacher któzy też już nie mieli wracać do F1 a wrócili i znowu się ścigają.
Z Alonso będzie podobnie.
W sumie to przestałem się interesować F1 jak Kubica miał ten wypadek. Wcześniej jak jeszcze nie było Kubicy w F1 i ja byłem młodszy to pamiętam jak Alonso zostawał mistrzem świata. Mógłby skończyć karierę w renault tak jak chyba zaczynał
Przekierowanie