Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Waldemar Sobota: Będę walczył, aby zagrać z Mołdawią
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: waldek.jpg]

- Przed meczem z Mołdawią jesteśmy stawiani w roli faworytów i jeśli marzymy o występie w Brazylii, to takie właśnie spotkania z takimi rywalami trzeba wygrywać - mówi Waldemar Sobota, pomocnik Śląska Wrocław i piłkarskiej reprezentacji Polski.
Mecz z Mołdawią zostanie rozegrany we wtorek na stadionie Śląska Wrocław, w barwach którego gra na co dzień 25-letni zawodnik. W trakcie spotkania z dziennikarzami Sobota przyznał, że jest bardzo zadowolony mogąc występować w stolicy Dolnego Śląska niejako w roli gospodarza.

- Wszystkie treningi przeprowadzimy na stadionie przy ul. Oporowskiej, na którym trenuję codziennie. Będę bardzo mocno walczył, by dostać szansę występu we wtorkowym meczu. Wszystko zależy jednak od taktyki obranej przez trenera. Jeśli dostanę szansę, będę się starał zaprezentować jak najlepiej - mówił piłkarz.

Oceniając piątkowe, zremisowane 2:2 spotkanie z Czarnogórą, Sobota przyznał, że był to bardzo trudny mecz, dlatego tym bardziej należy docenić uzyskany wynik.

- Szybko objęliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy grę, ale później doszło do incydentów na stadionie, nastąpiło rozluźnienie i przed przerwą straciliśmy dwie bramki. W drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej i moglibyśmy się pokusić nawet o zwycięstwo - dodał.

W meczu przeciwko Czarnogórze Waldemar Sobota był rezerwowym.

Od 69. minuty tego spotkania Polacy grali z przewagą jednego zawodnika, po tym jak czerwoną kartką za uderzenie rywala ukarany został Savo Pavicevic. Trzy minuty później za odepchnięcie rywala z boiska wyrzucony został jednak Ludovic Obraniak.

- Szkoda, że Ludo tak agresywnie zareagował. Wie, że w tak napiętej sytuacji powinien zachować zimną krew. Wydawało mi się, że nie faulował, ale wykonał ruch w kierunku przeciwnika, którego nie powinno być" - podkreślił pomocnik Śląska.

Mecz Polska - Mołdawia zostanie rozegrany we Wrocławiu w sobotę o godz. 20.45
Powodzenia - ale nie sądzę by powąchał w tym meczu murawy...nech narazie nabiera doświadczenia na treningach.
Przekierowanie