Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Reus: Borussia celuje wysoko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1345837789022.jpg]

Marco Reus ma świetne wejście do zespołu Borussii Dortmund. Niemiec liczy, że w nowym klubie będzie walczył o najwyższe cele.

Reus wrócił do Dortmund po kliku latach gry w Borussii Moenchengladbach. Jeszcze przed otwarciem okienka transferowego uzgodnim swój transfer do drużyny mistrza Niemiec za 17,5 miliona euro. Reus wierzy, że jego nowy klub może zalczyć bardzo udany sezon.

- Gra w Lidze Mistrzów będzie czymś niezwykłym. Wielu nie daje Borussii żadnych szans, bo trafiliśmy do niezwykle mocnej grupy, ale ja i moi kledzy z drużyny wierzymy, że wszystko jest możliwe - mówi Reus.

- Widzę, jak moje umiejętności rosną tu z dnia na dzień. Jurgen Klopp to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Trenując pod jego opieką nauczyłem się już bardzo wielu rzeczy - powiedział Reus.
Ten klub WRESZCIE od pewnego czasu nie schodzi poniżej pewnego poziomu i jego pozycja w Bundeslidze jest naprawdę mocno poważana...to,że grają w LM i to w tzw."grupie śmierci" jeszcze bardziej scementuje ów team.
Ja wierzę w ten klub i po cichu im kibicuję choć fanem takim z całego serca ich nie jestem...
Przekierowanie