Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Polscy paraolimpijczycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polscy paraolimpijczycy w Londynie spisali się lepiej niż pełnosprawni sportowcy.
Dorobek 36 medali (14 złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych) to powód do wielkiej dumy - szkoda tylko,że za tym nie idzie pomoc sponsorów z prawdziwego zdarzenia i ludzi dobrej woli.

Skromne środki na szkolenie i treningi pochodzą z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Fundacji Aviva.
Są to jednak pieniądze niewspółmiernie mniejsze od łożonych kwot dla sportowców z listy TOP.
Przykro,że ŻADNA Polska TV nie pokazała relacji z paraolimpiady, nie popisał się też LOT który odmówił przewozu sprzętu paraolimpijczyków.

Ogólnie niepełnosprawni sportowcy od lat mają w Naszym kraju pod górkę i zamiast wspierać ich walkę z kalectwem na siłę się niszczy ich poczynania - nie tylko przez działania z ministerstwa,ale też Nas zwykłych obywateli tego kraju.
Wytykanie palcami niepełnosprawnych na ulicy,lżenie z takich ludzi to powód do wielkiego wstydu,że w tym kraju ludzie nie potrafią pomóc innym - ważne by mieć dla samego siebie tylko co najlepsze,a reszta jest BE.

Ta ambicja, ta wola walki i najważniejsze to, że jeszcze nie słyszałem aby jakiegoś paraolimpijczyka zdyskwalifikowano z powodu dopingu (gdzie u sprawnych fizycznie jest to na porządku dziennym) za to ich cenię i podziwiam.
14 złotych medali to dużo więcej niż olimpijczycy zdobyli wszystkich medali...w Londynie,choć przygotowywali się do paraolimpiady w dużo gorszych warunkach.
Jestem dumny, że tak ambitnie reprezentowali nasz kraj.
Oglądałem paraolimpiadę w TV Brytyjskiej i przyznam, że była o niebo lepsza niż ta dla pełnosprawnych.

Wzruszyłem się, gdy widziałem wspaniałych ludzi pełnych woli walki, którzy bez rąk lub nóg biegali i pływali szybciej od wielu zdrowych osób!
To są prawdziwe gwiazdyExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation!
Oto prawdziwi olimpijczycy i sportowcy z sercem do walki.
Wielkie brawa.

Z naszym sportem nie jest tak źle, po prostu niewłaściwie lokujemy środki...finansowe i nasze sympatie.
Jak widać mamy w Polsce prawdziwych sportowców ,którzy walczą jak lwy i odnoszą oszałamiające sukcesy.
Niech to będzie wzór i przykład poświęcenia dla naszych pełnosprawnych sportowców i...wogóle pełnosprawnych ludzi.

Paraolimpijczycy nie gwiazdorzą, jak zdrowi celebryci dla których liczy się ponad wszystko kasa.
Uczcie się ludzie jak walczyć o medale i szacunek dla innych.
Owszem w sporcie profesjonalnym trzeba zmienić system co pokazały...wyniki na ostatniej olimpiadzie, ale też istotne jest indywidualne podejście zawodnika, siła woli, zaangażowanie, poświęcenie, wiara we własne możliwości - po prostu to psychika jest kluczem do sukcesu.

Trochę o paraolimpijczykach Smile
Takie debaty jak u Lisa nic nie dadzą - potrzeba działania a nie gadania...
Oby jednak przed kolejną paraolimpiadą w Rio de Janeiro coś drgnęło bo to naprawdę wstyd by niepełnosprawni sportowcy nie mogli po ludzku i godnych warunkach przygotowywać się do sportowych zmagań.
Przekierowanie