Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Boenisch oszołomiony po tym, jak Stoke nie zaproponowało mu kontraktu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: boenisch.jpg]

Były obrońca Werderu Brema Sebastian Boenisch jest zaskoczony tym, że Stoke City nie zaproponowało mu kontraktu po testach jakie w tym klubie przebył.
Boenischowi z końcem poprzedniego sezonu skończył się kontrakt z Werderem Brema. Po Euro piłkarz przebywał na testach w angielskim Stoke City. Zagrał w dwóch sparingach, był chwalony, ale propozycji kontraktu nie otrzymał.

- Więcej na testy się nie zgodzę. Zagrałem w dwóch sparingach, trener Tony Pulis powiedział mi, że byłem jednym z lepszych, ale nie może mnie zatrudnić, bo najpierw musiałby sprzedać dwóch obrońców. Zapytałem czy sobie ze mnie żartuje. Anglia jest dziwna - powiedział Boenisch.

Reprezentant Polski przyznał również, że jeszcze przed Euro był blisko angażu w VfB Stuttgart. - Stuttgart chciał bardzo szybko sfinalizować rozmowy. Miałem tylko polecieć na testy medyczne. Niestety nie mogłem opuścić zgrupowania reprezentacji przed Euro ze względu na procedury antydopingowe. Nie można wyjechać nawet na kilka godzin.

- Nie wiem dlaczego po Euro nie wznowili oferty. Czasami sam siebie pytam 'Kilka tygodni temu grałem na Euro, a teraz nie mam klubu. Jak to mogło się stać?' - dodał.
Chłopak żyje w Matriksie - nie wiem co Smuda w nim widział.
Czytając komentarze na niemieckim forum Werderu niedawno jeszcze wyczytałem,że władze tego klubu niezbyt przychylnie wypowiadały się o swoim byłym już piłkarzu - który wg.ich słów uważał się za primadonnę i nie słuchał poleceń klubowych lekarzy po kontuzji jaka Go wykluczyła z gry jak sami wiecie przez spory okres czasu.
Pożegnano Go bez żalu w Bremie.
W ekipie Stoke są o 3 klasy lepsi piłkarze od Boenischa - prawda jest brutalna.
Przekierowanie