Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Cristiano Ronaldo wypłakał podwyżkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: cristiano-ronaldo1.jpg]

Władze Realu Madryt błyskawicznie zareagowały na smutną postawę swojej gwiazdy Cristiano Ronaldo. Jak podały hiszpańskie media zaproponowano Portugalczykowi przedłużenie kontraktu do 2015 roku i podwyżkę w wysokości 6 mln euro rocznie.
Cała afera wybuchła, gdy Ronaldo nie cieszył się z bramek zdobywanych dla "Królewskich" i otwarcie w wywiadach mówił, że jest smutny. Piłkarz wydał co prawda oświadczenie, w którym podkreślił, że względy finansowe w żadnym wypadku nie są powodem jego nastroju, ale spekulacje na ten temat nie ustały.

Teraz kolejny dowód na poprawność tej tezy dały władze Realu, które też stwierdziły, że niezadowolenie jednego z najlepszych zawodników na świecie bierze się z jego "niskich" zarobków. Na pewno jednak nie musiał zaciskać pasa, bo na jego konto wpływało 10 mln euro rocznie, a pewnie drugie tyle z kontraktów reklamowych.

Dlatego też hiszpańskie media nie rozpieszczały ostatnio Ronaldo. "Księżniczka jest smutna" - skomentowała gazeta "El Mundo". Inny dziennik "La Vanguardia" opisała go jako humorzastego i niekulturalnego.

Real zamiast jednak sprowadzić swoją gwiazdę na ziemię zaproponował, zdaniem dziennikarzy "As", podwyżkę i przedłużenie kontraktu do 2015 roku.

- To, że jestem smutny i powiedziałem o tym wprost wzbudziło na świecie sensację. Nagle wszyscy mnie oskarżają, że chcę więcej zarabiać. Ale pewnego dnia wszyscy dowiedzą się, że wcale nie o to chodzi - napisał na swoim profilu na Facebooku piłkarz.

Nie wiadomo jeszcze czy Ronaldo przyjmie ofertę Realu.
Nie dziwię się frustracji Hiszpanów i ich oburzeniu odnośnie tego cyrku jaki piłkarz Realu rozpoczął w tym kraju żądając aż tak drastycznej podwyżki...nie przeczę że Ronaldo to znakomity piłkarz,ale w dobie kryzysu gdzie każdy liczy kasę i dokładnie ocenia swoje wydatki domaganie się podwyżki gdzie jedna tygodniówka CR7 w Realu to dla zwykłego śmiertelnika nie tylko w Hiszpanii,Polsce lub Niemczech kasa której uczciwą pracą nie zarobi przez rok.
Ale CR7 ma to w nosie i przez to też jak pisze się np.na Facebooku stracił kilkanaście tysięcy fanów - głównie w Hiszpanii gdzie bezrobocie wśród młodych ludzi wynosi aż 25%.
Przekierowanie