Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Cały świat obejrzy mecz Brazylii z Japonią na wrocławskim stadionie. W Polsce bez tra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: dg539_Przechwytywanie.PNG]

Towarzyski mecz piłkarski Brazylia - Japonia, który odbędzie się 16 października we Wrocławiu, będzie transmitowany do 124 krajów świata, ale nie zostanie pokazany w żadnej polskiej telewizji.

Jak powiedział podczas piątkowej konferencji prasowej prezes spółki Wrocław 2012 Robert Pietryszyn, jedna z telewizji wyraziła chęć przeprowadzenia transmisji, ale złożona oferta nie była korzystna.

Dodatkowo spotkanie ma się rozpocząć o godz. 14.10, dlatego władze Wrocławia obawiały się, że część kibiców, którzy chcieliby przyjść na stadion, zdecydowałaby się jednak obejrzeć go w telewizji. Dotychczas na mecz sprzedanych zostało ok. 5 tys. biletów.

W mieście mają nadzieję, że stadion będzie pełny, choć zdają sobie sprawę, że rynek jest nieprzewidywalny, czego dowodem jest ostatni mecz Polski z Mołdawią na wrocławskim Stadionie Miejskim. - Jeżeli tak bezprecedensowe wydarzenie, jak mecz najbardziej utytułowanej drużyny na świecie, jaką jest Brazylia nie zapełni stadionu, to znaczy, że nie ma u nas zainteresowania piłką nożną - twierdzi Pietryszyn.

W ramach promocji spotkania do wrocławskich szkół skierowany został specjalny list, w którym władze miasta zachęcają do przyjścia na mecz oferując bilety grupowe w okazyjnych cenach. - Wyjście na mecz miałoby zostać zorganizowane w ramach wycieczki szkolnej. Ta oferta była początkowo skierowana tylko to wrocławskich szkół, ale mamy bardzo wiele próśb o jej rozszerzenie na szkoły z całego regionu, a nawet na placówki z województw ościennych - powiedział wiceprezydent Wrocławia Michał Janicki.

Placówkę, której największy procent uczniów zdecyduje się pójść na mecz, w ramach nagrody ma odwiedzić reprezentacja Brazylii. Dla szkół zarezerwowano w sumie 2,5 tys. biletów. Janicki zapowiedział także, że reprezentacja "Canarinios" przyjedzie do Wrocławia na tydzień przed meczem.

Koszt organizacji spotkania to ok. 1 mln euro, a na ogólnopolską promocję imprezy miasto przeznaczy ok. 200 tys. zł. Zyski z imprezy szacuje się na ok. 100 tys. euro.

Bilety na mecz Japonia - Brazylia można kupić na stronie http://www.kupbilet.pl oraz w punktach STS w całej Polsce, w stadionowych kasach przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej, we Wrocławiu. Wejściówki kosztują: 49, 69, 89 i 199 zł.
Sorry że odkopię temat ale nie widziałem żadnego który po odpowiadał mojemu pytaniu. Jak zareagowaliście na zamieszki które teraz panują w Brazylii?
_______
www.salon-iva.pl/
Przekierowanie