Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Arsenal Londyn 3:0 West Bromwich Albion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W 11. kolejce Premier League Arsenal Londyn pewnie pokonał West Bromwich 3:0. Całe spotkanie w bramce Arsenalu rozegrał Wojciech Szczęsny, ale nie miał zbyt wielu okazji do interwencji.

Kolejne pewne zwycięstwo Arsenalu w lidze. Tym razem na Emirates Stadium w Londynie zawitało West Bromwich. Piłkarze Wengera nie byli zbyt gościnni i z łatwością zaaplikowali gościom 3 bramki.

Gospodarze prowadzili już od 22. minuty, kiedy niezawodny Van Persie dobił strzał Walcotta. 5 minut przed końcem pierwszej połowy Holender próbował zagrać do Gervinho, ten nie sięgnął piłki, ale ta trafiła pod nogi Vermaelena, który nie miał żadnych problemów z pokonaniem Fostera.

W drugiej połowie WBA nie miało pomysłu na grę i rzadko przedostawało się pod pole karne Szczęsnego. Arsenal od czasu do czasu groźnie kontratakował. W 74. minucie Arteta postawił kropkę nad "i" precyzyjnym strzałem z linii pola karnego.

Wojciech Szczęsny przez cały mecz musiał utrzymywać koncentrację, bo w jego polu karnym działo się niewiele. W ostatnich 5 minutach meczu popisał się dwoma pewnymi interwencjami, po niezbyt mocnych strzałach rywali.

Dla Arsenalu do 19. punkt w tym sezonie, co w tym momencie daje 7. miejsce w tabeli.

źródło: sport.pl