Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Mourinho: Jestem odpowiedzialny za nędzny początek sezonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: josemourinho.jpg]

Tak złego początku sezonu Jose Mourinho w swojej karierze szkoleniowca jeszcze nie miał - wyliczyła madrycka "Marca". Po czterech kolejkach Primera Division Real Madryt ma zaledwie cztery punkty. Przed meczem Ligi Mistrzów z Manchesterem City Portugalczyk mówi, że czuje się odpowiedzialny za obecną formę drużyny.

- Jestem odpowiedzialny za nędzny początek sezonu. Nie byłem w stanie stworzyć grupy, która potrafiłaby się poświęcić, która piłkę uznała by za swój obecny priorytet. Teraz muszę się postarać, aby drużyna znowu stała się taką jaką była w poprzednim sezonie. Nie ma wątpliwości kto jest za to odpowiedzialny. W moich drużynach jeśli wygrywamy to wygrywa cała drużyna. Jeśli przegrywamy to winnym jestem ja - powiedział Mourinho na konferencji prasowej przed wtorkowym meczem z Manchesterem City.

Portugalczyk jednak z optymizmem patrzy na mecz z The Citizens. - Jutro będę miał zespół. Każdy będzie walczył za każdego. Może nam brakować pewności, bo nie jest łatwo po takiej fatalnej serii grać przeciwko takiemu zespołowi jak City. Mogę się mylić, ale myślę, że będziemy w dobrej formie.
Przekierowanie