Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Boruc podpisał kontrakt z Southampton!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: z12106903W.jpg]

Grający w angielskiej Premier League Southampton podpisał w sobotę kontrakt z Arturem Borucem. Polak pozostawał bez klubu od poprzedniego sezonu, po którego zakończeniu wygasła jego umowa z Fiorentiną. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2013 roku.
32-letni golkiper, który w ciągu pięciu lat spędzonych w Celticu Glasgow zdobył trzy mistrzostwa Szkocji, będzie walczył o miejsce w składzie z Kelvinem Davisem i Paulo Gazzanigą. Boruc oglądał na żywo sobotnie zwycięstwo swojego nowego zespołu, który pokonał 4:1 Aston Villę.

- Nie mogę już się doczekać występów w najlepszej lidze świata, dlatego też jestem tu, w Southampton - powiedział Polak oficjalnej stronie nadmorskiego klubu. - Brakowało mi futbolu, dlatego też cieszę się, że tu trafiłem i wreszcie znalazłem klub jakiego szukałem.

- Moje marzenie się ziściło. Mówiłem już o tym od dawna i wreszcie tu zagram, w Premier League - cieszy się były bramkarz m.in. Fiorentiny, Celticu i Legii. - Dam z siebie sto procent żeby być zostać pierwszym bramkarzem Southampton. Lubię wyzwania, zawsze byłem ambitnym gościem, to będzie z pożytkiem dla wszystkich.
Matko już dawno się tak nie uśmiałem czytając dzisiaj opinie "fachowców" futbolu (m.in.w Rzeczpospolitej) o tym,że Artur powinien teraz z miejsca dostać szanse gry w kadrze u Fornalika.Sarcastic
Ktoś chyba za dużo zioła w weekend się najarał.Sarcastic

Póki co Artur będzie 3 bramkarzem w ekipie Świętych i daleko jeszcze do tego by wskoczył do składu klubu z pd.Anglii,a spora grupa rodaków w ciemno chce powołać Artura do kadry.
To klub w którym Artur Boruc zapewni utrzymanie w lidze .
Choć z drugiej strony to mimo wszystko największe wyzwanie w jego karierze, aczkolwiek nie jeden menedżer z Premier League będzie miał okazje pozazdrościć takiego bramkarze Southampton

Wpierw niech Artur wywalczy miejsce w składzie a potem swoją dobrą grą potwierdzi angaż do kadry.
Przekierowanie