Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Tomasz Hajto, trener Jagiellonii, po remisie z Pogonią: To był nasz najlepszy mecz wy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: cy579_Przechwytywanie.PNG]

- Przed meczem w naszym klubie ciśnienie urosło do niewyobrażalnych rozmiarów i było dziś na boisku widać, że ostatnia porażka z Piastem siedzi w głowach zawodników - mówił na konferencji po remisie 1:1 z Pogonią w Szczecinie trener Jagiellonii Tomasz Hajto.
Szkoleniowiec białostockich piłkarzy stwierdził tak, chociaż w tygodniu przed sobotnim wyjazdem z klubu dochodziły inne wieści. Prezesi klubu zarzekali się wręcz, że o zmianach trenerów w ogóle nie myślą. Odwiedzili też drużynę w szatni, by powiedzieć tylko, że sami mają sporo cierpliwości, a oni - szkoleniowcy i piłkarze - zaufanie właścicieli Jagiellonii.

- Według mojej oceny zagraliśmy najlepszy wyjazdowy mecz, gdy ja jestem trenerem, a znów musieliśmy gonić wynik. To jakiś paradoks, ale na szczęście dobrze zakończony - twierdził w Szczecinie Hajto. Jego zespół do 56. min grał całkiem nieźle, był bliżej strzelenia gola, ale pierwszy go stracił. Później było już gorzej dla Jagiellonii pod względem gry, ale w końcówce meczu udało się doprowadzić do wyrównania.

- Chwała zawodnikom za konsekwentną grę. Zasłużyliśmy na punkt, choć liczyliśmy na trzy - dodawał trener Jagiellonii. - Kluczowy moment to wyłączenie z gry Ediego, który jest tempomatem w Pogoni. To my pokazaliśmy jak należy się utrzymywać przy piłce, rozgrywać akcje.
Przekierowanie