Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Dzień dobry :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
...jestem tutaj po raz pierwszy i pozdrawiam wszystkich użytkowników
Witam całe forum, mam na imię Karol, pochodzę z opolszczyzny. Moje hobby to sport - szczególnie piłka nożna i siatkówka, sportowe samochody oraz od czasu do czasu gry komputerowe.
Witam wszystkich serdecznie jestem Ania. właśnie dołączyłam do Waszej społeczności. Kilka słów o sobie: mam 26 lat, pracuje w przedszkolu a w wolnym czasie spędzam czas na rolkach.
Witam jestem Janek i mam 33 lata. Właśnie dołączyłem do grona forumiczów na tym forum. Krótkimi słowami o mnie to pracowity i imprezowy. Uwielbiam po długim dniu w pracy wyluzować się na dobrej imprezie ze znajomymi.
Heja z tej strony Majka. Jestem nowa więc pasuje cos powiedzieć o sobie . Mam 18 lat i jestem wielką fanka filmów romantycznych, ale to chyba typowe dla kobiety. Nie trudno zauważyć że z racji wieku jeszcze się uczę ale wcale nie jest mi to na rękę. Uwielbiam uprawiać sport przy dobrej rockowej muzyce.
Dzień dobry wszystkim jestem Karola. Uwielbiam sport i rap. Moja mama mówi że powinnam być facetem bo tylko oni fascynują się tym klimatem muzycznym. Moim najlepszym przyjacielem jest mój kochany piesek uwielbiam z nim biegać.

zytaroten

Hej witam wszystkich serdecznie jestem Zyta, mam 29 lat i właśnie dołączyłam do Waszego forum. Uwielbiam sporty ekstremalne , skakałam na buggy, skakałam ze spadochronem , brałam udział w wyścigach samochodowy. Jak widać lubię żyć szybko i spełniać swoje marzenia. Uwielbiam adrenalinę.
Heja Czesia z tej strony. Mieszkam w stolicy I bardzo dobrze sie tutaj czuje. Uwielbiam muzykę , każdy gatunek mam niesamowitą kolekcję płyt, co najlepsze mam nawet kilka fajnych winyli. Często spędzam tez czas na rowerze. No i co najważniejsze uwielbiam spotkania ze znajomymi podczas których możne poznawać nowych ludzi.
Witam serdecznie wszystkich na forum, jestem Natalia. Mam 17 lat. W kilku słowach o mnie: ambitna, pracowita, uparta, dążąca do celu mimo przeciwności.
Z tej strony Celinka witam wszystkich serdecznie. Mam 19 lat i jestem u Was nowa. Uwielbiam sport i sport. Z racji tego , że pracuje w fitness clubie cały mój dzień wypełniony jest sportem, a to wspaniałe robić to co się kocha.
Stron: 1 2
Przekierowanie