Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Legia Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: 7da78de2f4be9b67med.jpg]

Pełna nazwa: Legia Warszawa Spółka Akcyjna
Przydomek: Wojskowi, Legioniści
Barwy: czerwono-biało-zielono-czarne[1]
Data założenia: wiosna 1916[2][3][4]
Liga: Ekstraklasa
Adres: ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
Stadion: Pepsi Arena
Prezes: Piotr Zygo
(od 8 maja 2012)
Trener: Jan Urban
(od 30 maja 2012)
Asystent trenera: Lucjan Brychczy
witajcie, witam w ten nie ciekawy dla nas dzień kiedy to nasi pupile przegrali z polonią Angry
miejmy nadzije ze zła passa dobiegła końca i w nastepnym meczy w końcu wygramy !
Legia w tym sezonie będzie mistrzem :}
Ole ole, ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa Big Grin !
Pierwsze zgrupowanie Legii na Cyprze
Pierwsze zimowe zgrupowanie Legii Warszawa odbędzie się 8-18 stycznia w cypryjskiej miejscowości Ayía Nápa - donosi "Legia.com".

Legia planuje także drugie zgrupowanie. Najprawdopodobniej odbędzie się ono w Turcji.
[Obrazek: legia.gif]
Cytat:Warszawska Legia chce w zimowym okienku transferowym wzmocnić linię ataku. Głównym kandydatem jest Maciej Jankowski. Działacze stołecznego klubu zaczęli już rozmowy z Ruchem Chorzów.

Według "Faktu" negocjacje trwają. Ruch chce zarobić na młodym napastniku, który w tym sezonie strzelił pięć goli, około pół miliona euro.

21-letni Jankowski pochodzi z Warszawy. Grał w Sarmacie, a potem w KS Piaseczno. Przed sezonem 2010-11 trafił do Ruchu Chorzów, w którym do tej pory zagrał w 40 meczach ligowych i strzelił 13 bramek.

nie mam wogóle pojęcia po co Legii taki napastnik... ja bym jednak wolał kogoś nie z Polski
A nie lepiej stawiać na naszych ?
jak na naszych to tylko na doświadczonych już , takie moje zdanie Tongue
(16-11-2011 15:13)Driver napisał(a): [ -> ]jak na naszych to tylko na doświadczonych już , takie moje zdanie Tongue

Dlaczego młodym nie dawać szansy ? legia na tym akurat dobrze wychodzi. Przykład: Kucharczyk, Wolski i jeszcze paru innych. Lepiej stawiać na młodzież naszą i ich ogrywać aniżeli na śmieci z zagranicy o czym boleśnie przekonuje się Wisła.
może i tak , zobaczymy jak sie sprawdzi.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie