Stadion: Stadion Miejski w Krakowie im. Henryka Reymana
Właściciel: Bogusław Cupiał
Prezes: Ryszard Pilch
Trener: Michał Probierz
Asystent trenera: Bartłomiej Zalewski
Eh a tak ładnie było w Świnoujściu do przerwy 2:1 dla Floty a teraz 3:2 dla Wisły.
Mecz kończy się wynikiem 4:2 . Do przerwy było 2:1 dla Floty,ale Biton jest w życiowej formie.
Świetne wiadomości dla Wisły w sprawie Meliksona

Wisła Kraków zaaplikowała Dalinowi siedem goli na jubileusz 90-lecia myślenickiego klubu. Podobno tak właśnie miało być, bo siódemka to ulubiony numer Bogusława Cupiała.
– Wiedzieliśmy, że siedem jest jego szczęśliwą cyfrą, dlatego w jego mieście nie chcieliśmy strzelić ani mniej, ani więcej goli – żartował po sparingu trener Robert Maaskant.
I co to ma wspólnego z Meliksonem? ;p
Nic kolego, ale jest to newsy związany z Wisłą
Wygrana 3:1 z Jagą. Z tego co widziałem to Jagiellonia chyba prowadziła nawet ;D
(15-10-2011 20:21)zon napisał(a): [ -> ]Wygrana 3:1 z Jagą. Z tego co widziałem to Jagiellonia chyba prowadziła nawet ;D