Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Górnik Zabrze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: gornik_zabrze_old1.gif]

Pełna nazwa: Górnik Zabrze Sportowa Spółka Akcyjna
Przydomek: Górnicy, KSG, Torcida, Trójkolorowi,
Maskotka: Górnik o imieniu Jorguś[1]
Barwy: biało-niebiesko-czerwone
Data założenia: 14 grudnia 1948
Liga: Ekstraklasa SA
Adres: ul. Roosevelta 81
41-800 Zabrze
Stadion: Stadion im. Ernesta Pohla
Prezes: Artur Jankowski
Trener: Adam Nawałka
Gdzie są żabole, pytam się ?? Big Grin Mam nadzieję, że sam tu nie będę pisał Smile

Na początek info:

Cytat:Na testach w Górniku Zabrze od jutra ma przebywać Słoweniec Dragan Jelić - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" dyrektor wykonawczy Krzysztof Maj.

W tym sezonie 25-letni napastnik NK Maribor rozegrał dwa mecze. Wcześniej był też zawodnikiem tureckiego Çaykur Rizespor Kulübü, rosyjskich Kryljów Sowietow Samara i holenderskiego Willema II Tilburg.

źródło: 90minut.pl
Osobiście lubię Górnika za to, że daje szansę młodzieży, chociaż tutaj pewnie większa zasługa trenera Nawałki. Sam fakt, że na poziomie ekstraklasy szansę dostaje Milik, czy Skorupski świadczy o tym, że w Zabrzu nie boją się stawiać na swoich wychowanków. O ile się nie mylę, to Milik jeszcze nie strzelił, ale osobiście mu kibicuję i mam nadzieję, że wkrótce strzeli swojego debiutanckiego gola Smile
(08-11-2011 01:02)ketrab napisał(a): [ -> ]Osobiście lubię Górnika za to, że daje szansę młodzieży, chociaż tutaj pewnie większa zasługa trenera Nawałki. Sam fakt, że na poziomie ekstraklasy szansę dostaje Milik, czy Skorupski świadczy o tym, że w Zabrzu nie boją się stawiać na swoich wychowanków. O ile się nie mylę, to Milik jeszcze nie strzelił, ale osobiście mu kibicuję i mam nadzieję, że wkrótce strzeli swojego debiutanckiego gola Smile

Jest też Olkowski, który ostatnio nie grał z powodu kontuzji, ale powoli wraca Smile Z Milikiem to sprawa jest trochę dziwna... Moim zdaniem strzelił już bramkę, ale nie została zapisana na jego konto niestety. W meczu ze Śląskiem strzelał głową na bramkę ale piłka jeszcze na linii odbiła się od Banasia i to jemu została zapisana ta bramka.
Cytat:Rada Nadzorcza Górnika Zabrze S.S.A. w trakcie środowego posiedzenia przyjęła rezygnację z funkcji prezesa Tomasza Młynarczyka, powołując w jego miejsce Artura Jankowskiego. Ustępujący prezes Górnika został nowym członkiem Rady Nadzorczej.
Kolejny prezes... Nie wiem ile oni mogą ich zmieniać. Dalej uważam, że Mazur powinien być do teraz prezesem ale zastąpił go Młynarczyk, który nic nadzwyczajnego nie zrobił poza sprzedażą najlepszych zawodników. Mam nadzieję, że obecny prezes zrobi wszystko, żeby ściągnąć na stałe Nakoulme, bo bez niego będzie ciężko. Zahorski już dawno powinien wylecieć, nie wiem co on robi w zespole Ekstraklasy. W 2 lidze nie dałby sobie rady Angry
Zahorski jak słaby jak barszcz. Nie wiem czemu Nawałka jeszcze na niego stawia. Jak widzę jego po pięć setek na mecz nie wykorzystanych to mi mózg w poprzek staje. Jego czas minął.
Sparing Podbeskidzie 1:2 KSG.
20 listopada z Wisłą mecz Big Grin Jaki wynik obstawiacie?
Wisła nie gra porywająco, a Górnik tym bardziej. Na serio nie wiem jaki wynik będzie ale liczę na wygraną KSG.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie