Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Eredivisie PSV Eindhoven vsHeracles Almelo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
PSV Eindhoven 4 - 1 Heracles Almelo

Po trzech remisach z rzędu (2 ligowych i jednym w Lidze Europy) PSV Eindhoven odniosło zwycięstwo. Wygrana z Heraclesem Almelo nie przyszła łatwo, bowiem goście do przerwy prowadzili na Philips Stadion.
W czwartek PSV pozwoliło dwukrotnie wyjść na prowadzenie Hapoelowi Tel Awiw w meczu Ligi Europy. Ostatecznie spotkanie skończyło się remisem 3:3, co dało PSV awans do 1/16 rozgrywek.

W ligowej potyczce z Heraclesem PSV znowu było przez pewien czas gościnne i pozwoliło gościom prowadzić. Od początku drugiej połowy rywal Legii Warszawa z Ligi Europy wziął się jednak ostro do pracy i po niewiele ponad kwadransie zrobiło się 3:1 dla gospodarzy. Ostatecznie PSV wygrało 4:1, a bohaterem został wprowadzony w przerwie Jeremain Lens.

Dzięki zwycięstwu PSV, które 30 listopada zagra z Legią o 1. miejsce w grupie C Ligi Europy (w Eindhoven było 1:0 dla PSV), utrzymało 3. miejsce w tabeli Eredivisie. Do lidera - AZ Alkmaar - PSV traci 6 punktów.

Źródło:futbolnews.pl