Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: GKS Katowice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat kibiców GKSu Katowice. Witam GieKSiarzy Smile
Witam Gieksiarzy, szkoda że wczoraj została przerwana dobra passa
Myślisz o meczach z Piastem i Sandecją ? Dla mnie te mecze to czysty przypadek nic więcej.
Najbliższe spotkanie ligowe przeciwko Olimpii Grudziądz będzie niezwykle ważne dla piłkarzy GKS-u Katowice. "Gieksa" zagra nie tylko o punkty, ale także o przychylność potencjalnego sponsora. Gra idzie więc o wielką stawkę.
GKS to jedno z największych rozczarowań obecnego sezonu w I lidze. Podopieczni Rafała Góraka po 19 spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 20 punktów i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Wejście do klubu nowego sponsora miałoby podreperować jego kondycję finansową i pozwolić na spokojne utrzymanie się w gronie I-ligowców.

O tym, że sobotni mecz z Olimpią będzie bardzo ważny dla klubu, poinformował Jacek Krysiak, prezes GKS-u. Jednocześnie przestrzegł on kibiców żeby nie planowali na to spotkanie żadnych akcji protestacyjnych. Fani "Gieksy" mają już bowiem dość słabych wyników swojego zespołu i w sobotę zamierzają dać temu upust.

- Nie czytam internetowych forów, ale słyszałem o przygotowaniach do jakiejś akcji. To niedobra wiadomość, bo na stadionie będą przedstawiciele potencjalnego sponsora GKS-u. Chciałbym, by doping ich zachęcił, a nie zniechęcił do zainwestowania - wyznał Krysiak.

Źródło: pilkanozna.pl
GieKSa wygrała 1:0 Bramka: Zachara 3 minuta.
Widać, że Zachara przydaje się GieKSie Good
Górak mówił że 4-5 nowych ma być nowych piłkarzy w GieKSie. Zobaczymy co za cuda zaś tam przyjdą.
GieKSa dzisiaj niestety nie sprostała dosyć przeciętnie grającemu Zawiszy co w efekcie zakończyło się porażką 2:0.
Przekierowanie