Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Rekrutacja EKIPY FORUM - MEGALIGA.PL !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie drodzy użytkownicy, pod koniec bierzącego miesiąca zostanie przeprowadzona rekrutacja nowych członków ekipy forum.
Do ekipy zostanie wybranych kilku najaktywniejszych uzytkownikow serwisu, dlatego też serdecznie zachęcam Was do aktywnego brania udziału w życiu forum i pomoc w jego rozwoju Smile

Serdecznie pozdrawiam Smile
(07-11-2011 23:54)Ghost napisał(a): [ -> ]Witajcie drodzy użytkownicy, pod koniec bierzącego miesiąca zostanie przeprowadzona rekrutacja nowych członków ekipy forum.
Do ekipy zostanie wybranych kilku najaktywniejszych uzytkownikow serwisu, dlatego też serdecznie zachęcam Was do aktywnego brania udziału w życiu forum i pomoc w jego rozwoju Smile

A ja słyszałem że forum może upaść.
(10-11-2011 12:31)Torcida napisał(a): [ -> ]
(07-11-2011 23:54)Ghost napisał(a): [ -> ]Witajcie drodzy użytkownicy, pod koniec bierzącego miesiąca zostanie przeprowadzona rekrutacja nowych członków ekipy forum.

A ja słyszałem że forum może upaść.

bardzo wątpliwe stwierdzenie, zapewne masz zazdrosnych informatorów Smile na chwile obecną jestem pewny że tak się nie stanie, nikt z ekipy również tego też nie dopuści. Każdego dnia aktualizujemy każdy smaczek sportowy, systematycznie rozwijamy funkcje forum, nie zapominając o pozycjonowaniu strony Smile
No i bardzo mnie to cieszy.
Przekierowanie