Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: S.S.C. Napoli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: herb-rywala-psgml_7.png]

Temat kibiców Napoli.
Sobotni mecz w Bergamo z Atalantą moim pupilom nie wyszedł koncertowo. Kibice obu klubów mają ze sobą mega kosę co było m.in. słychać na obiekcie Atalanty.
Ratunkiem wszystkich problemów mojego Napoli w tym sezonie jest Edinson Cavani - Urugwajczyk w czwartej minucie doliczonego czasu gry uratował remis w Bergamo.
Trzeba pochwalić mimo wszystko gospodarzy za naprawdę niezłą grę. To, że są naprawdę wysoko w tabeli (szkoda, że odjęto im 6 pkt. w tabeli) nie jest dziełem przypadku. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka okazji do strzelenia bramki ekipie Atalanty, ale zabrakło w kluczowych momentach wykończenia. W drugiej połowie gra znacznie się wyrównała. Uważam, że z przebiegu meczu ten remis jest sprawiedliwy.

Czytając opinie felietonistów czy też kibiców (głównie Juve, Lazio i Interu na innych forach) odniosłem wyraźne wrażenie, że są wściekli na to, że Napoli miesza w lidze i na siłę próbują mieszać ten klub z błotem.
Nawet nie warto z takimi osobami wchodzić w pyskówki. Szkoda na to czasu.

Fakt, że gra Azzurich daje się we znaki i w lidze i LM, ale to jeszcze nie powód by uważać, że Napoli raczej w tym sezonie nie ma prawa wywalczyć miejsca w LM (na razie gra w lidze nie idzie im najlepiej). Piłka nożna jest równa dla wszystkich. Ja nie pluję jadem na Juve, Inter czy też Lazio choć nie jestem ich fanem. Potrafię docenić klasę rywala jak to zrobiłem w przypadku Atalanty choć to dla kibica Napoli wróg nr.1.
Po zaległym zremisowanym 3:3 spotkaniu z Juventusem Turyn który odbył się we wtorek cały team Napoli (w tym Ja) czuł olbrzymi niedosyt. Sami jesteśmy sobie winni, ze prowadząc 3:1 daliśmy sobie wejść na głowę Juve i straciliśmy 2 punkty, a nie zyskaliśmy 1 punkcik.

Dlatego wszyscy obiecali, że w sobotę w starciu z Lecce na San Paolo zobaczymy Azzurrich jakże innych niż w spotkaniu z Juventusem - na co bardzo liczyłem i się nie zawiodłem.
Na nudę nie mogli narzekać kibice, którzy zdecydowali się przyjść na stadion gdzie Napoli ograło Lecce 4:2. Dwie bramki zdobył powracający po lekkiej kontuzji Edinson Cavani.

Zawodnicy Waltera Mazzariego nie mieli kłopotów z Lecce, choć myślami byli już w decydującym o awansie do 1/8 finału LM meczu z Villarrealem co było już widać w końcówce spotkania ligowego.
EL Madrigal za kilknaście godzin w LM będzie BŁĘKITNO NIEBIESKIE Good

FORZA NAPOLIExclamationExclamation
Piłkarze mojego Napoli wykonali swoje zadanie i pokonali na El Madrigal Villarreal 2:0, co zapewniło Nam awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Ten awans należał się Azzurim jak żadnej innej drużynieExclamationExclamation
Grupa śmierci, a zostawili w tyle MC i Villarreal.

Pamiętam jak wielu kibiców pukało się w głowę pisząc, że Napoli to..."pastuchy i wieśniaki" którzy nie mają prawa grać w LM.

Mam olbrzymią satysfakcję, że moi pupile tyle napsuli krwi kibicom Villarreal, a zwłaszcza kibicom City którzy myśleli, że kasa z ropy zapewni im sukces w LM.

Jak na razie wielka kasa im nie pomaga na arenie międzynarodowej.
Napoli tak naprawdę to jedyna włoska drużyna, która miała okazję wygrywać wielkie mecze w tegorocznej LM. Inter i Milan miały grupy, z których nie dało się nie wyjść... z drugiej strony MU też miał taką grupę Smile
Beniaminek z Novary zremisował na własnym stadionie 1:1 z faworyzowanym Napoli. Gospodarze byli nawet bliscy zwycięstwa, ale sześć minut przed końcem meczu neapolitańczycy doprowadzili do wyrównania.

Nie jest to powód do dumy,że tracimy punkty z ekipą Novary - choć trzeba jasno powiedzieć, że moje Napoli powinno dziękować Matce Boskiej, że bijąc głową w mur jakimś cudem strzelili gola.
Ekipa Novary postawiła Azzurrim naprawdę twardy opór.
Novara na własnym stadionie jest wstanie powalczyć z każdym o pełną pulę. Do tego wszystkiego - świetna atmosfera na trybunach.

To dopiero początek sezonu i do końca ponad 20 spotkań.
JESZCZE SIĘ ODKUJEMYExclamation!

Ten kto Nas przekreśla jeszcze się zdziwi.
Przyznam, że jestem mile zaskoczony, ze udało się władzom mojego Napoli zakupić z ekipy Universidad.

Jest to piłkarz warty wyłożonych przez Aurelio De Laurentiisa pieniędzy.
Widziałem dzięki satelicie i dekoderowi tego chłopaka w akcji podczas jego gry w lidze Chilijskiej.

Jestem pod wrażeniem jego wszechstronności i zadziorności - istny diabeł jak niegdyś Ivan Zamorano czy też Marcelo Salas.

O tego gracza pytało kilka zespołów z najwyższej półki, ale wywalczył Go dla Nas Laurentiis.
Taki gracz będzie przeciw-ważnią dla Cavaniego i Lavezziego.
Jestem od kilku lat zachwycony stylem i formą prowadzenia Azzurich przez klubowych działaczy.GoodGoodGood
Cieszy mnie styl i forma gry niedzielnego meczu ekipy mojego Napoli na Sycylii przeciwko ekipie Palermo gdzie trzeba przyznać gospodarze niezbyt nam przeszkadzali.
Świetna postawa Napoli - widać było pomysł na rozgrywanie akcji, styl Azzurrich też był niczego sobie.
Można naprawdę w pozytywnym tego słowa znaczeniu patrzeć w przyszłość ekipy spod Wezuwiusza.
FORZA NAPOLIExclamationExclamation
Przekierowanie