Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Chelsea FC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: 19.jpg]

Pełna nazwa: Chelsea Football Club
Przydomek: The Blues (Niebiescy)
Barwy: niebieskie
Data założenia: 10 marca 1905
Liga: Barclays Premier League
Sezon: 2012/2013
Debiut w najwyższej lidze: 1907
Adres: Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
Stadion: Stamford Bridge,
Londyn
Właściciel: Roman Abramowicz
Prezes: Bruce Buck
Trener: Roberto Di Matteo
Asystent trenera: Eddie Newton
No co jest? Zapraszam! Pewno mało kto wie, ale co jakiś czas piszę felietony lub artykuły na chelsealondyn.pl pod nickiem Kacper CFC!.

Tutaj mój poprzedni "Felieton: Słów kilka o starcie sezonu i trenerze"
http://www.chelsealondyn.pl/newsy/feliet...15086.html
czy procz mnie sa tutaj fani The Blues ?
fan The Blues, a w avku MU ? Podejrzliwy

Menedżer "The Blues" Andre Villas-Boas ujawnił, że w kręgu jego zainteresowań znajduje się pomocnik Barcelony B Sergi Roberto.
Znany agent: Guardiola będzie pracował w Chelsea albo...

Pep Guardiola łączony jest przez włoskie media z objęciem Interu Mediolan. Enzo Bronzetti, znany piłkarski agent, uważa jednak, że do tego nie dojdzie. Jego zdaniem trenerowi Barcelony najbliżej do Chelsea Londyn.
Jakie źródlo ?
Chelsea w LM spadła na 3 lokatę ..
Chelsea wygrała drugi mecz z rzędu w Premier League 3:0. Po zwycięstwie z Wolverhampton Wanderers, The Blues pokonali Newcastle United. Wysoki wynik to efekt zabójczej końcówki - dwa gole podopieczni André Villas-Boasa strzelili w 89. minucie i doliczonym czasie gry.
W 14. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Frank Lampard. Jego strzał obronił Tim Krul.
Styczniowe okno transferowe zapowiada się dla Chelsea Londyn niezbyt ciekawie. Z zespołu może odejść trzech napastników. Pierwszy z nich Nicolas Anelka właśnie uzgodnił warunki kontraktu z Shanghai Shenhua. Być może zrobi to także Didier Drogba.
Z tego co wiem to Abramowicz chce wraz z managerem nieco "przewietrzyć" szatnię. A co z tego wyniknie moi drodzy to niedługo się przekonamy.
Stron: 1 2
Przekierowanie