Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Stadion Manchesteru United
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie dyskutujemy na temat stadionu Manchesteru United.

[Obrazek: oldtrfford1.jpg]

[Obrazek: oldtrafford12.jpg]
NIepodoba mi się .. W środku taki prostokątny - normalny a z zewnątrz za dużo tego żelaza..
Dobrze, że prostokątny, a nie np. kwadratowy Good Żelaza trochę jest ale coś musi podtrzymywać dach (który jest dość nietypowy), a mi takie rozwiązanie akurat nie przeszkadza. Na zewnątrz prezentuje się znakomicie - tradycja z nowoczesnością.
Mnie się bardziej znowu ten stadion podoba w wewnątrz niż z zewnątrz.
Nasz Old Trafford Heart Jak dla mnie jest to najpiękniejszy stadion w Anglii mimo, że Wembley jest również świetnym stadionem. Może dlatego, że jestem kibicem Manchesteru... Smile
Mój kuzyn Filip jest wiernym fanem United.
Był na tym stadionie 2 razy i wypowiadał się o nim w samych superlatywach.
Zwłaszcza efekt dźwiękowy kiedy cały stadion dudni od huku kibiców podobno robi nieziemskie wrażenie i widok z samych trybun jest jak to stwierdził..."odjazdowy i zarąbisty".
Mi to żelastwo tam nie przeszkadza. Sam byłem tam raz tylko nie podczas meczu Sad .W każdym razie od zewnątrz wydaję się taki dosyć duży a w środku miałem wrażenie jest zdeka mały xD
Ten obiekt w środku także robi niezłe wrażenie.
Można nie lubić tego klubu, ale mają w nim odpowiednie osoby które dbają o Old Trafford.
Szkoda, że ja nie miałem okazji nigdy zawitać na ten stadion ani do Anglii... Nie wiem czemu ale podoba mi się angielski styl życia (przynajmniej po tym co widzę w różnych dokumentach, filmach). Może kiedyś nazbieram trochę kasy i pojadę na jakiś mecz.
Przekierowanie