Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Jagiellonia Białystok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1203689667629.jpg]

Pełna nazwa: Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna
Przydomek: Jaga
Maskotka: Pszczoła
Barwy: żółto-czerwone
Data założenia: 30 maja 1920
Liga: Ekstraklasa
Adres: ul. Legionowa 28 lok. 702
15-281 Białystok
Stadion: Stadion Miejski w Białymstoku ul. Słoneczna 1
Prezes: Cezary Kulesza
Trener: Tomasz Hajto
Asystent trenera: Dariusz Dźwigała
Jagiellonia znowu przegrała tym razem z Widzewem 4:2 . Jest to 2 porażka pod rząd.
Oglądałem mecz i mogę powiedzieć krótko, jak Jagiellonia ma tak grać w powietrzu jak grała dzisiaj to niestety, ale przegrywać będą raz za razem, muszą coś z tym zrobić, dodam że warunki fizyczne obrońcy mają nie najgorsze... Nie wiem jak to z nimi będzie , jednak źle im nie życzę.
Jest ktoś z Białegostoku Oprócz mnie ?
Jagiellonia wyjątkowo słabo spisuje się w tym sezonie na wyjazdach. Ale w Łodzi udało się wywalczyć remis. - Cieszymy się, że nie wracamy po raz kolejny jak turyści do Białegostoku, a z jednym zdobytym punktem - powiedział Czesław Michniewicz po remisie 1:1.
Po trzech miesiącach oczekiwań dzisiaj do Jagiellonii Białystok wpłynął certyfikat Grzegorza Rasiaka. Napastnik zostanie zgłoszony do rozgrywek i w sobotę będzie mógł zadebiutować w meczu z Podbeskidziem - informuje oficjalny serwis klubu Jagiellonia.pl.

Z przesłaniem certyfikatu zwlekał poprzedni klub Rasiaka AÉL (Limassol). Po interwencji FIFA Cypryjczycy wysłali dokument.
zrobiło się całkiem ciekawie w szeregach Jagiellonii..... Rasiak strzelił ostatnio zwycięską bramkę na wyjeździe w Gdańsku..... ciekawe jak się zaprezentuje w następnym spotkaniu z Koroną
Czesław Michniewicz został zwolniony z Jagiellonii Białystok. Szkoleniowiec zdradził telewizji Orange Sport, że oficjalnie umowę rozwiąże w środę.

Michniewicz przejął drużynę po Michale Probierzu, który został zwolniony po porażce białostoczan w Lidze Europy z Irtyszem Pawłodar. Prowadził Jagiellonię w 17 meczach w Ekstraklasie, zdobył w nich 22 punkty. Trener zostawił zespół na 10. miejscu w ligowej klasyfikacji.

Jak wcześniej informował "Przegląd Sportowy" wśród ewentualnych następców Michniewicza pojawiają się nazwiska Jurija Szatałowa, Jana Urbana i Tomasza Kafarskiego.

onet.pl
Grzegorz Sandomierski został wypożyczony na pół roku do Jagiellonii Białystok - donosi oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

22-letni golkiper był ostatnio piłkarzem belgijskiego KRC Genk.

Sandomierski już wcześniej reprezentował barwy białostockiego klubu, w którym zagrał w 55 meczach ekstraklasy. Z Jagiellonią zdobył puchar i superpuchar kraju. Ma na swoim koncie także trzy występy w reprezentacji Polski.

90minut.pl

"Małe" zaskoczenie, że tak to ujmę Big Grin
Kariery w Belgii nie zrobił i już raczej nie zrobił. Za bardzo nie przemyślał tego transferu i teraz wraca. Zobaczymy co pokaże, czy jest w formie czy nie.
Przekierowanie