Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Widzew Łódź
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 6980.jpg]

Pełna nazwa: RTS Widzew Łódź SA[1]
Przydomek: "Czerwoni" , "Drużyna z Charakterem", "Czerwona Armia"
Barwy: czerwono-biało-czerwone
Data założenia: w historiografii sporne: 1910 jako TMRF lub 1922 jako RTS Widzew
Liga: Ekstraklasa
Adres: Al. Józefa Piłsudskiego 138,
92-300 Łódź
Stadion: Stadion im. Ludwika Sobolewskiego (Stadion Widzewa Łódź)
Właściciel: Sylwester Cacek
Prezes: wakat
Trener: Radosław Mroczkowski
Asystent trenera: Krzysztof Chrobak
Po meczu Widzewa z Górnikiem miałem okazję pogadać telefonicznie z moimi dwoma kuzynami z których jeden kibicuje Widzewowi, a drugi Górnikowi.
Ich spostrzeżenia po tym meczu można określić jako treściwe i adekwatne do tego co można było obejrzeć podczas transmisji spotkania w TV. Mecz sam w sobie może nie porywał wartkimi akcjami czy też wirtuozerią i techniką, ale był typowym spotkaniem w polskiej lidze. Oba zespoły zagrały na miarę swoich potrzeb.
Szkoda tylko, że na trybunach zasiadło tak mało kibiców.
Widać, że sprawa odejścia Dżalamidze do Jagielloni podzieliła (nie tylko na klubowym forum Widzewa,ale na innych forach) kibiców RTS-u. Mimo jego odejścia z Łodzi ekipa Widzewa nie powinna czuć się osłabiona.
Przed Widzewem gorący okres. Drużyna zrobiła swoje, właściwie już teraz zapewniając sobie utrzymanie w lidze. Podobno część zaległych wynagrodzeń już została wypłacona względem piłkarzy, więc od lutego kiedy piłkarze wrócą do gry w lidze będzie okazja obejrzeć w akcji Widzewa grającego na miarę swoich możliwości.
Bez sensu tak naprawdę jest wzmacniać się zawodnikami sprowadzonymi za duże pieniądze i niczym jeździec bez głowy atakować miejsca premiowane awansem do europejskich pucharów, skoro stadion pozostawia wiele do życzenia.
Długofalowa polityka włodarzy klubu, mimo wielu rażących potknięć i pomyłek, wydaje się być właściwa.
W Widzewie coraz bardziej inwestują w młodzież - to przyniesie efekty tylko kibice Widzewa muszą w to też uwierzyć.
W Widzewie zapadła decyzja o zakontraktowaniu obrońcy z Czarnogóry.

Dżikanović, ostatnio piłkarz klubu Buducnost Podgorica, pozytywnie przeszedł testy sportowe przy al. Piłsudskiego, a także medyczne. 27-letni Czarnogórzec jest zdrowy i - co ważne - przygotowany do sezonu. Klub załatwia teraz formalności związane z potwierdzeniem Dżikanovicia do gry. Wszystko wskazuje na to, że formalnie nie będzie przeciwwskazań, by piłkarz mógł zagrać w sobotnim meczu z GKS Bełchatów.

Nie ma jeszcze decyzji w sprawie napastnika z Białorusi Aleksandra Lebiediewa. On jednak jest wolnym zawodnikiem i nie trzeba się śpieszyć z jego zakontraktowaniem.
Przekierowanie