Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: ŁKS Łódź
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat dla kibiców ŁKS-u.
ŁKS może wycofać się z rozgrywek!

[Obrazek: 1271989078179.jpg]

Szefowie ŁKS sondują możliwość wycofania drużyny z ekstraklasy. Sytuacja Łódzkiego Klubu Sportowego jest coraz gorsza. Rezygnację z pracy przy al. Unii złożyli Tomasz Kłos i Tomasz Wieszczycki.
Informacje o możliwości wycofania się ŁKS z rozgrywek ekstraklasy potwierdził nam jeden z pracowników PZPN. Z naszych informacji wynika, że sytuacja piłkarskiej spółki nie jest tragiczna, bo dług sięga niewiele ponad trzy miliony złotych. Ale pracownicy klubu na czele z Wieszczyckim i Kłosem postanowili odejść, bo wizja oszczędności i braku możliwości rozwoju nie była im na rękę. Piłkarze tez nie ukrywają rozgoryczenia. Do tej pory nie dostali pieniędzy z tytułu premii za awans (ponad 1 mln. zł).

Filip Kenig na gwałt szuka inwestora. ŁKS jak na zbawienie czeka na ostateczną odpowiedź Andrzeja Grajewskiego. Decyzja może zapaść za kilka dni
Myślę że do tego nie dojdzie.
ŁKS przegrał 0-3 z GKS Bełchatów.
Mimo, że nie jestem fanem ŁKS-u jestem zaskoczony tym jak szybko dwaj wierni ŁKS-iacy Tomasz Kłos i Tomasz Wieszczycki uciekają z tonącego marketingowo klubu nie widząc dla siebie w tym zespole miejsca kiedy każdy sponsor jak ognia unika wpompowania swojej kasy do klubu z Al.Unii.

To smutne, że Ci dwaj piłkarze którzy byli w klubie na wyższych stanowiskach podwinęli ogony i już ich niema w ŁKS-ie. Na łódzkim forum można znaleźć choćby takie słowa jak : "Jaki klub... takie jego ikony" czy też "nie ma kasy, nie ma ekstraklasy - Wieszczycki szczur w natkę szarpany" itp.

Można naprawdę współczuć kibicom tego klubu - skoro uciekają ikony ŁKS-u to co mają czuć obecni gracze w/w klubu - mają umierać za ŁKS?
Ale to już pytanie do nich samych w takim wypadku.
A to Ci dopiero skecz roku - Radosław Matusiak może ponownie pojawić się na boiskach Ekstraklasy. Parol na byłego napastnika reprezentacji Polski rzekomo zagina właśnie ŁKS Łódź.

O mało się nie udławiłem sałatką z owoców morza kiedy ową informację wyczytałem przed chwilą w necie.
Ostatnio był to gracz Asteras Trypolis i nie był tam graczem który by robił jakąś furorę.
Wśród kibiców (nie tylko ŁKSu) padają złośliwe komentarze - jeden szczególnie przypadł mi do gustu..."ściągnięcie piłkarza pokroju Matusiaka to kpina z kibiców ŁKS-u, jak tak to jeszcze polecam Niedzielana i nie trzeba będzie się męczyć,aby spaść do I ligi".

ŁKS to klub który sam ledwo finansowo przędzie i nie wyobrażam sobie by stać ich było na Matusiaka który uważa siebie za mega-gwiazdę i tani w utrzymaniu nie jest, ale to już problem działaczy ŁKS-u.
"Władze Łódzkiego Klubu Sportowego zamierzają ogłosić upadłość i wycofać zespół z T-Mobile Ekstraklasy.
Decyzja ta spowodowana jest brakiem zgody trzech piłkarzy na zmianę warunków wypłaty wynagrodzeń.
Dziś stanowisko klubu zostało przedstawione kibicom ŁKS-u, a w poniedziałek władze klubu poinformują o swojej decyzji prezydent Łodzi Hannę Zdanowską.
Jednocześnie poinformowano o odwołaniu sobotniego sparingu z Bogdanką Łęczna i odesłano wszystkich testowanych piłkarzy.
Po rundzie jesiennej ŁKS zajmuje 14. miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy z 15 punktami na koncie"
.
Źródło:90minut.pl

Cóż - prędzej czy później musiało do tego dojść.PłaczPłacz
Mimo,że nie jestem fanem tego klubu to żal ogromny,że być może ten zespół przestanie istnieć - klub mimo wszystko o bogatej historii i wspaniałych kibicach.PłaczPłacz
Procesy licencyjne dla ŁKS-u były jak widać okazały się zabójcze - obecnie takie postępowanie mocno przyczynia się do upadku klubów, które po prostu nie spełniają warunków do gry na tym poziomie rozgrywek czego niestety ofiarą po weekendzie stanie się ekipa z Al.Unii.PłaczPłacz
Niemal wszystko na to wskazuje,że po ogłoszeniu upadłości spółki w ŁKS-ie klub od nowego sezonu zacznie boje od B klasy.
Zbytnio nie czytam tego co pisze się na weszło.com - nie poparte dowodami tylko domysłami opinie twórców tej stronki,ale to już ich problem.
No nic - poczekajmy tak naprawdę do poniedziałku kiedy na konferencji prasowej działacze ŁKSu przedstawią oficjalny komunikat dla wszystkich fanów i kibiców futbolu.
No rzeczywiście lepiej poczekać do poniedziałku, bo wiem jak już było kiedyś jak Górnik miał grać z ŁKSem. Pisali, że piłkarze nie zagrają, że oddadzą mecz walkowerem, a w końcu wyszli i wygrali ten mecz. Mam nadzieję, że ten klub się nie rozpadnie. Kto wie czy uda im się jeszcze kiedyś awansować do Ekstraklasy? Trzeba mieć łeb do interesów i sporo szczęścia żeby dojść z B-klasy do Ekstraklasy.
Dobry mecz w derbach Łodzi ale bez zwycięstwa. Gdyby ŁKS nie odpowiedział tak szybko po straconej bramce mogłoby być ciężko. Walka o utrzymanie będzie bardzo ciężka.
Stron: 1 2
Przekierowanie