Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Manchester United
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
[Obrazek: herb4.jpg]

Pełna nazwa: Manchester United Football Club
Przydomek: Red Devils (Czerwone Diabły)
Maskotka: Fred The Red
Barwy: czerwono-biało-czarne
Data założenia: 1878 jako Newton Heath L&YR
Liga: Premier League
Adres: Manchester United Football Club
Sir Matt Busby Way
Old Trafford M16 OQR;
Manchester, Anglia
Stadion: Old Trafford
Właściciel: Rodzina Glazerów
Prezes: Joel i Avram Glazer
Trener: Alex Ferguson
Asystent trenera: Mick Phelan
Manchester w tym sezonie nie bedzie miał sobie równych, jest poza zasięgiem raczej.
Można to wywnioskować po meczu z Arsenalem czy Chelsea Smile
Jak myślicie ? będą jakieś transfery w okienku zimowym ?
Szczerze powiem, że odkąd oglądam mecze United to nie widziałem ich w takiej formie. Dla mnie to co robią obecnie jest po prostu masakrą. Rozwalają każdego jak leci. Mam nadzieję, że to jest w końcu ten zespół, tzn. że w końcu United będzie na tyle silne, żeby znowu pokonać Barcelonę i wygrać Ligę Mistrzów. O mistrzostwo Anglii się nie martwię póki co Smile
Dokładnie. Oby ta forma pozostała do końca sezonu , bo pamiętamy jak Chelsea w tamtym sezonie rozpoczęła , a jak skończyła ;D
powiem tak. taka forma jest nie mozliwa do utrzymania do konca sezonu. ligi mistrzow z ligą nie pogodzą i predzej czy pozniej bedą remisy czy porazki ale moze juz byc za pozno dla innych druzyn.
(20-09-2011 18:50)rofus napisał(a): [ -> ]powiem tak. taka forma jest nie mozliwa do utrzymania do konca sezonu. ligi mistrzow z ligą nie pogodzą i predzej czy pozniej bedą remisy czy porazki ale moze juz byc za pozno dla innych druzyn.

W tym sezonie jestem bardzo zadowolony z Naniego i Younga,który wspaniale włączył się w skład RED Devils.Może nie utrzymają tej formy do końca,może trochę zmaleję,bo myślę że ten sezon będzie taki sam jak poprzedni Smile
Zawsze są zmiennicy , gdy pierwszy skład ma gorszy okres , zawsze są rezerwy ( szczególnie w ataku i na skrzydłach)
Powiem, że Manchester United dobrze zaczyna sezon. Ale dla mnie liczy się tylko LIVERPOOL FC Exclamation
Wczoraj niepotrzebna porażka :/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie