Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Najlepsi kibice ultras w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kto według was ma najlepszych ultrasów w Polsce ?
GieKSa Wink
(11-11-2011 12:22)zon napisał(a): [ -> ]GieKSa Wink

No na pewno czołówka i to ścisła chociaż ostatnio coś przymarli. Zresztą wiąże się to z tym że nie ma u nich kibiców gości.
Ja stawiam na KSG, GieKSa, Legia, Lech, Wisła.
GieKSa i Lech wg. mnie. Kibice Górnika też robią kozackie oprawy ale zdecydowanie za rzadko Zmieszany
Słuchajcie - ja troszkę temat z innej beczki.
Mnie niepokoi poza sprawami strikte czysto kibicowskimi inna sprawa, a mianowicie sprawy niezbyt związane z czystą wartością dopingu.

Ktoś mi zaraz powie, że się głupio czepiam, ale kurcze coś jest na rzeczy, że od pewnego czasu szefowie lub prezesi stowarzyszeń piłkarskich i oficjalnych klubów kibica polskich zespołów piłkarskich coraz częściej są zatrzymywani za bójki, handel narkotykami itp.
Już były takie zatrzymania odnośnie w/w osób z takich klubów jak Legia, Lech, Lechia, Zagłębie L, Wisły czy też Ruchu, a teraz do tego "zacnego grona" dołączył nie tak dawno - Piotr O. prezes stowarzyszenia "Fanatycy Widzewa". Jest nie tylko oskarżony o to, iż był mózgiem grupy zajmującej się rozprowadzaniem narkotyków wśród kibiców.

Najbardziej bulwersuje mnie to, że robił to ów prezes w/w stowarzyszenia mający status organizacji pożytku publicznego i prowadził kampanię na rzecz przekazywania mu jednego procentu podatku. Śledczy ustalili, że część pieniędzy była "pożyczana" na zakup narkotyków. Dla mnie to szok, że ktoś przekazał (z własnej woli) 1% swojego podatku w pomocy na rzecz kupowania narkotyków.

Decyzją sądu prezes Fanatyków Widzewa został aresztowany na trzy miesiące. Wcześniej sugerował, że z powodu złego stanu zdrowia powinien trafić do szpitala. Po badaniach uznano, że może przyjmować leki w areszcie. Piotr O. wcześniej był już notowany m.in. za kradzieże, włamania, bójki i pobicia. Grozi mu 10 lat więzienia.

Ale co ja tam wiem - jestem tylko zwykłym kibicem, a nie kibolem. Więc nie mam prawa głosu wg. wielu tzw."prawdziwych kibiców".

Was to moi drodzy trochę nie "kłuje po oczach", że są wąskie grupy które poprzez niezbyt czyste działania psują opinię tym normalnym kibicom?
Z tego co słyszałem to teraz jest właśnie problem bo odkryli, że około 40 "kibiców" Ruchu robiło napady, handlowali narkotykami itd...
Widzisz stary - z tym ruchem kibicowskim nie jest najlepiej.
Kilkunastu facetów robi nieczyste interesy, a przez to cierpi opinia o reszcie tych normalnych kibiców.
(29-11-2011 11:46)zon napisał(a): [ -> ]Z tego co słyszałem to teraz jest właśnie problem bo odkryli, że około 40 "kibiców" Ruchu robiło napady, handlowali narkotykami itd...

Nie wiem gdzie to usłyszałeś ale jeżeli w jakiejś gazecie to nie ma co nawet o tym dyskutować, bo dla dziennikarzy każdy, dealer, bandyta, kryminalista, alfons jest kibolem.
Wiesz stary - gazety też sobie tych spraw nie biorą z kosmosu.
Ja też nie jestem fanem tego co czasami drukują gazety- nieraz koloryzują aż za bardzo- choć też należy wspomnieć, że starają się jakoś walczyć z tym co ma miejsce wśród tzw."kiboli".

A to, że "nadepną" komuś przy tym na odcisk oznacza, że jest w tym ziarenko prawdy.
(29-11-2011 14:46)MareKSG napisał(a): [ -> ]
(29-11-2011 11:46)zon napisał(a): [ -> ]Z tego co słyszałem to teraz jest właśnie problem bo odkryli, że około 40 "kibiców" Ruchu robiło napady, handlowali narkotykami itd...

Nie wiem gdzie to usłyszałeś ale jeżeli w jakiejś gazecie to nie ma co nawet o tym dyskutować, bo dla dziennikarzy każdy, dealer, bandyta, kryminalista, alfons jest kibolem.

Myślę, że już to czytałeś ;)
Stron: 1 2
Przekierowanie